Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napos terhességet mutatna...

Hány napos terhességet mutatnak ki a tesztek?

Figyelt kérdés
Legutóbb máj. 8án volt menstruációm, vettem egy tesztet, de negatívot mutatott, de még reménykedem.
2012. jún. 13. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb mostani teszt az elmaradt menstruáció első napjától kimutatja. Hacsak nem extrémen hosszú a ciklusod, már ki kellett volna mutatnia.
2012. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 napos terhesseget mutat ki elvileg a legerzekenyebb teszt. Vagyis a beagyazodastol szamitott 3. naptol.

A beagyazodas 7-10 nap korul mozog kb. Mindenkinel mas.

Lehet hogy kesobb volt peteeresed, es azert nem mutatja meg ki :)

Ha tovabbra sem jon meg 2 naponta tesztelj egyet.

Peteereesed hany nap telt el? Vagy az utolso egyuttlet ota?

2012. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na én ilyen adatokat sajnos nem jegyeztem meg. legutóbb 33 napon jött meg a mensim, de most már 37 napnál járok
2012. jún. 13. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor azt már ki kellett vna hogy mutassa sztem.nincs egy kis hormon zavar?azért drukkolok.
2012. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!