Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Panelba ti vesztek/ vennétek...

Panelba ti vesztek/ vennétek babafürdökádat akkor is ha van kád a fürdöszobában?

Figyelt kérdés
lehet kicsit hülyén tettem fel a kérdést, de én feleslegesnek tartom arra a kis idöre, meg elég meleg is van a fürdöszobában télen 30 fok, ez a lakás legmelegebb pntja.
2012. jún. 27. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:

BÁr még nincs babám és terhes sem vagyok,de emlékszem hogy nekem volt!Egy piros kis kádam és mi is panelban laktunk ahol volt kád!

Szerintem azért praktikusabb mert kicsi így kényelmesebb a babának is meg neked is,mert felrakhatod asztalra vagy magasabb helyre ahova nem kell görnyedned,hajolnod!

Én ha terhes leszek biztos fogok venni!Nem tudom mennyibe kerül,de biztos nem a legdrágább dolog amit be kell szerezni!

2012. jún. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem az ára miatt nem akarok venni, hanem nem akarom kerülgetni. Mi 3-an vagyunk tesónk és annak idején nekünk sem volt, elvoltunk a nagy kádban, mikor meg már ültünk, akkor pancsiztunk. Csak a védönö nagyon mondogatta, hogy az kell.
2012. jún. 27. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából azért jó a baba fürdető kád állvánnyal, mert nem kell bele hajolni a kádba, és úgy fogni, fürdetni a babàt.

Szülés után 1-2 hétig hajolni sem tudtam, nem tudtam volna megfürdetni a nagykádban!

A kiskádnál is úgy fürdettük, én vagy a párom fogta, a másik pedig a màsik oldalon állt, és mosdatta.


Szerintem kell egy kiskád!

Még ha àllványt nem is veszel, ott az asztal, arra is rá lehet tenni.


Na meg a kiskádba kevesebb víz kell.


1 éve koráig abban fürdött, mikor már tudott ülni a nagykádba tettem a kiskádat, és úgy fürdött. Kevesebb vizet kellett engednem, hogy derékig érjen neki.

2012. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi vettünk! Tényleg nem drága, kényelmes, és nyáron az erkélyen is tud pancsolni benne. De biztos el lehet lenni nélküle.
2012. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kicsi a lakásunk, 30 nm, de vettünk kádat a kisfiamnak. Nem kellett kerülgetnem, a fürdőszobában a kézmosó mellett elfért, fürdetni pedig a szobában fürdettünk az első 6-7 hónapban, mióta stabilan ül, azóta fürdik a nagy kádban. Nagyon kicsi a fürdőszobánk, nem akartam, hogy ott nyomorogjuk míg megfürdetjük, és azt sem akartam, hogy 2 perc alatt lerendezzük a fürdetést, csak mert nem férünk el kényelmesen.
2012. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ha van. Mi a szobájában fürdettük az elején, felraktuk az egyik szekrényrem, így kényelmesen lehetett fogni, nem kellett a kádban görnyedni. Bababiziben tudsz venni fillérekért, illetve ha már nem kell, akkor eladhatod, elajándékozhatod. Mi is kb. 8 hónapos koráig fürdettük abban, aztán mikor megtanult álni, akkor került át a nagykádba. A kórházban pl. a csap alatt fürdették és bár azt otthon is meg tudod tenni, azért mégiscsak jobb, ha kádhoz van szokva, az is egy "esti szertartás". :) Egyáltalán nem tartom felesleges dolognak. Várjuk a kistesót, így előkerült újra a kád, a majdnam 4 éves fiam szombaton abban pancsolt az erkélyen. És bár a lába kilógott, mégis élvezte, szóval nyáron még tovább ki lehet használni. Mondjuk mi nem is a legkisebb méretet vettünk, hanem egy közepeset.
2012. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap a babám a nagy kádban fürdettem, mert az övét még nem sikáltam el, ő meg nyűgös volt.

Hát sokszor nem csinálnám! 10 perc alatt majd leszakadt a derekam attól,hogy jó mélyen be kellett hajolnom a kádba!

Szóval én azt ajánlanám,hogy vegyél!

2012. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van. Tény, hogy meg lehet lenni nélküle. Amúgy én is panelban lakom. De én mindig beszereztem az első három-négy hónapra egyet. Sokkal kényelmesebb, magasabbra felrakod, így nem kell hajolgatnod, kevesebb vizet használsz el. Aztán mikor nagyobbak lettek már igényelték a pancsolást, akkor már a nagy kád kell, hiszen abban van hely úsztatni.
2012. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!