Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hétfőn kellett volna...

Ha hétfőn kellett volna megjönnie és kedden negatív a teszt akkor tuti hogy nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés

Szóval hétfőre vártam a mensimet, de nem jött meg. Kedden teszteltem negatívat x-epil tesztcsíkkal. De még mindig nincs meg.

Nekem mensi előtt mindig egy héttel már fáj a mellem, de most nem fáj.

Elvileg ha a teszt negatív akkor nem lehetek terhes ugye?



2012. jún. 27. 09:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a teszt csak a kimaradt mensi után 3-4 nappal lesz pozítív, pl ha késői peteérés történt. Ha holnap sem jön meg akkor én a helyedben ellőnék még egy tesztet, ha az is negatív akkor meg mennék dokihoz.
2012. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Nekem ha a teszt negatív akkor az is marad!A mensit mindig megvárom mire tesztelek!

De itt sokszor lehet olvasni hogy mensi után egy héttel lett csak pozi!Vagy késői peteérésből lett a baba!

Talán pár nap múlva ha még mindig nem jött meg,tesztelj újra!

2012. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Én még nem adnám fel a helyedben.
2012. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Tesztelj ma is, vagy holnap.
2012. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Nekem szintén hétfőn/kedden kellett volna...pénteken este x-epil tesztcsíkkal pozitívat teszteltem, és ráadásul nem is valami halványat. Nem is nagyon hittem el, azóta már 4-szer teszteltem újra és mindegyik két csíkos lett:-)
2012. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Gratula, Kitty! :)
2012. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Ne add fel, még simán lehetsz babás. Van olyan, akinek mensi kimaradása után 1 héttel mutatja csak ki a teszt a babát.

amíg nem jön meg, ott a remény!!!!!!

2012. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Köszönöm:)
2012. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Először is gratulálok Kitty... :)

Köszönöm a válaszokat...

Én meg akkor várok... ha hétvégéig nem jön meg akkor tesztelek...

Mondjuk mostanában elég sokat idegeskedek, lehet hg azért késik...

2012. jún. 27. 10:04
 10/34 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt másnapján negatív lett a tesztem, időn túl lett pozitív, ez keltette fel a gyanút bennem. Ezután 2 napot vártam, akkor már egyből pozitív lett a teszt. Egy nap késés és negatív teszt még nem jelent semmit!:)
2012. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!