Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hétfőn kellett volna...

Ha hétfőn kellett volna megjönnie és kedden negatív a teszt akkor tuti hogy nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés

Szóval hétfőre vártam a mensimet, de nem jött meg. Kedden teszteltem negatívat x-epil tesztcsíkkal. De még mindig nincs meg.

Nekem mensi előtt mindig egy héttel már fáj a mellem, de most nem fáj.

Elvileg ha a teszt negatív akkor nem lehetek terhes ugye?



2012. jún. 27. 09:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
igen, nekem is feltűnt hogy sok a savam, de nálam is lehet idegeskedés. franc tudja már.. megyek tesztet venni, aztán majd reggel meglátjuk... Ha pozitív lesz, akkor azt sem tudom, hogyan induljak el munkába. de ha nega, akkor délután felkeresem a rendelést.
2012. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
ja és 36,7 a hőm, szerintem ez is alacsony..
2012. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Teszteltél?

Én tegnap végül nem jutottam el tesztet venni... :(

2012. jún. 29. 07:56
 24/34 anonim ***** válasza:
én még tegnap este teszteltem, de nega.. hétfőn irány a doki, majd hátha ő megmondja, hogy mi a bajom. Remélem, te több sikerrel jársz, majd írd meg, drukkolok!
2012. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

szia!

teszteltél?

2012. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Sajnos a hétvégém elég sűrű volt és nem jutottam el tesztet venni. Még mindig nem jött meg, de ma veszek tesztet és írok majd hogy mi lett az eredmény...
2012. júl. 2. 07:29
 27/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap délutáni teszt negatív és a ma reggeli is...

hétfőn voltál dokinál??? mondott valamit?

Ha nem jön meg hamarosan megyek én is... :/

2012. júl. 3. 07:24
 28/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, tegnap reggel elmentem dokihoz, mondtam neki, hogy eredetileg rákszűrésre jöttem, de van ez a problémám, hogy már 1 hetet késett, megvizsgált, kikérdezett. Uh-n is megnézte, hogy mi zajlik. Megállapította, hogy nem lát terhességet. Érdekes volt, még tegnap délután megjött a menstruációm, pedig semmit nem éreztem. Egyébként azt mondta, hogy késés utáni 3-4. napon még korai a tesztelés, szerinte leghamarabb késés után 1 héttel kell tesztelni. Végülis örülök hogy magától megjött, mivel azzal riogatott hogy jövő héten menjek vissza és ad nekem gyógyszert, amitől majd megjön... Egyébként még annyit az én esetemről, hogy mi védekeztünk, csak pharmatex-szel, az pedig ugye nem olyan megbízható, ezért gondoltam...

2012. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Szia! köszi a választ...

Hát én 8 nap késés után teszteltem... Mert múlt hétfőn kellett volna megjönnie és tegnap (kedden) teszteltem...

Igazából mi sem tervezzük még a babát, de ha becsúszik akkor úgyis megtartjuk...

Én még azért várok egy kicsit a dokival mert lehet hogy a sok stressz miatt nem jön meg...

2012. júl. 4. 07:37
 30/34 anonim ***** válasza:
Jól van, várj még néhány napot, ha úgy érzed. Lehet, hogy a meleg hülyíti meg a rendszerünket... Majd azért írd már meg, hogy mi lett, ha kiderül!
2012. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!