Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék kisbabát.20...

Nagyon szeretnék kisbabát.20 éves vagyok és még szakmára járok. Járhatok-e terhesen is suliba, és ha igen meddig?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Járhatsz igen, és addig amíg bírod:)
2012. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Szia. Nekem anno volt egy osztálytársam másodszakmás volt. Már jól látszott a pocakja mikor vizsgára került a sor, de rendesen járt velünk suliba. Ha úgy érzitek minden megvan ami egy baba vállalásához kell akkor szerintem megbeszélés kérdése az iskolával és persze az orvossal. Mondjuk azt nem írtad hogy nappalin vagy estin jársz szakmára.
2012. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nappalira járok
2012. jún. 27. 14:35
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
Még jobb is, a vizsgáztatók úgyis átengednek minden terhes p.csát.
2012. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Nappali tagozatra terhesen nem lehet járni!
2012. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Én nappali egyetemista vagyok, most kezdjük a próbálkozást, szóval igen, járhatsz terhesen suliba, ameddig csak bírod :) Csak általános/középiskolába nem lehet terhesen járni (ott sem mind ilyen, de van néhány)!
2012. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Igen a felsőoktatásba lehet járni, általános és középoktatásba tartozó iskolákba nem. Legfeljebb magántanulóként vizsgázni. Mivel ő azt írja, hogy szakmára jár,az valószínűleg középiskola, tehát nem járhat.
2012. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre rácáfolnék, mert ahova én jártam középiskolába volt egy terhes csajszi, és még az érettségire is hozta magával a babáját. Gond nélkül járhatott nappali tagozatra.

Ráadásul te már nem kiskorú vagy, más tészta hogy fiatalkorút eltanácsolják a terhesség miatt..

2012. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Mostanában változott ez a jogszabály (mint minden az oktatással kapcsolatban)!
2012. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En is felsofoku szakmara jarok, 2 eves. Ez az elso evem, terhes lettem:) tervezett baba, anyagi hatter megvan, parom dolgozik :))

Semmit nem szolt az osztalyfonok, sot meg az igazgato is gratulalt :))

Augusztus vegen lesznek a vizsgaim, akkor mar 6 honapos terhes leszek :))) szoval lehet napoalit vegezni teerhesen!!!

2012. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!