Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon fáj a fejem, és más...

Ha nagyon fáj a fejem, és más nincs csak Qualerin, bevehetem azt is?

Figyelt kérdés
Vagy csak egy felet?6 hetes km
2009. júl. 8. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Nincs már meg a tájékoztató? Hívd fel az orvosodat, nekem mindig azt kellett tennem.
2009. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Qualerin jó: [link]
2009. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tényleg inkább egy fél gyógyszer,mint a kínzó fejfájás...

2009. júl. 8. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyál mellé sok vizet! Gyakran nincs egyéb oka a fejfájásnak, mint hogy kiszáradtál, leesett a vérnyomásod vagy a vércukrod.
2009. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot,egyél és sétálj egyet a friss levegőn ha teheted. Én inkább szenvedek,mint, hogy gyógyszert vegyek be.
2009. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Folyamatosan iszom a vizet,úgyhogy nem az a gond!És miután éppen egy zárt helyen dolgozok,nehezen mehetnék ki sétálni,vagy levegőzni..:(

Bevettem a gyógyszert,a fájás elmúlt,és sokkal jobb így!Mivel nem folyamatosan szedem,csak most ezegyszer vette be,nemhiszem hogy baj lenne.

Köszönöm a válaszokat.

2009. júl. 8. 17:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja,és nemhiszem,hogy a szenvedés jobb a babának...szerintem.
2009. júl. 8. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!