Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegit bromocriptin...

Clostylbegit bromocriptin mehet együtt? Egyszerre is bevehetem?

Figyelt kérdés
Újra összeszedtem minden erőm: belevágunk!!Ma megjött újra rendesen. PCOS-s vagyok, prolaktinos, sajnos mér elment egy baba májusban, azóta volt petefészekgyulladásom, gyomorfekélyem, magas CKM szinten, megjártam egy rakat kórházat, feladtam....de elegem van!!!!A bromot is abbahagytam, tegnap újra elkezdtem, holnap pedig beveszem az első closit. Iszonyúan félek. Metformint nem szedek. Nagyon, nagyon izgulok és félek....
2009. szept. 23. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Beveheted együtt persze! Mármint fizikaliag is együtt, meg ciklusban is együtt. :)

De nekem a Bromo nem jött be úgy, hogy délelőtt vettem be, mert írtó álmos voltam, és hányingerem is volt, hanem közvetlenül lefekvés előtt vettem be, így nem volt mellékhatás. A Clostit meg reggelente.

Nagyon szorítok neked! Ne izgulj, és ne félj, próbáld meg lazán venni!

Tudom, könnyű mondani...

2009. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 5 napja szedem a bromo-t és este kell bevenni mert vannak kemény mellékhatásai.

Ha este beveszem reggel úgy szédülök,hogy kell 1 óra mire észhez térek.Hú és ez minimum 1 hónapig lesz nekem!

Szóval neked este bromo,reggel closty.

2009. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2x1 clostit szedtem és mellé bromocriptint is. Eleinte volt csak hányingerem. Csinálj melé ovutesztet és mérd a hőd is, hogy lásd hogyan alakult a ciklusod. Nekünk a 2. hónapban sikerült így. A doki tanácsára a ciklus 11-18 napjáig minden nap együtt voltunk.
2009. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma van a 3. napom a ciklusban, de nem vettem be a Closit, azt hittem este kell:((( Amúgy ma este beszéljük meg a férjemmel, hogy belevágunk-e, eddig vidéken volt. Nekem napi 1-et mondott a doki, 5 napon keresztül, ha nem sikerül 2 hónap alatt ababa, akkor meddőségi kp
2009. szept. 24. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!