Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első teázós hónap, de nem...

Első teázós hónap, de nem sikerűlt, vagy várnom kell még a hatására, ne legyek türelmetlen?

Figyelt kérdés
1 éve próbálkozunk,itt olvastam a teákról,cickafark+palástfű.A hőmön nagyon picit lehet látni a változást,de még mindig cikk-cakkos és az ovut se lehetett nagyon kivenni :( elkeseredtem...
2012. jún. 27. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap után? Ugyan, ne keseredj el. Mindenkinél más a hatás, lehet, hogy nálad lassabban hat. Ne aggódj. Folytasd a teázást, majd alakul a görbéd is :) Rómát sem egy nap alatt építették - hiszen tudod..

Hajrá :)

2012. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tedd fel a görbéd :)
2012. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1 év után én már kivizsgáltatnám magam.
2012. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi pont az előtt álltunk, hogy kivizsgáltassuk magunkat, de közben elkezdtem teázni is, és a 3.hónapban, 11. próbálkozós hónapban jött össze! :) Ne add fel!! Én pont 3 hónap után akartam abbahagyni, hogy szünetet tartsak (meg kicsit csalódott is voltam), és láss csodát :)) Szurkolok, hogy neked is minél hamarabb összejöjjön!
2012. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 1 év sikertelen próbálkozás után inkább szakemberhez (=orvos) fordulnék inkább.

Szerintem akinek a teával összejött (és közben semmi más nem változott), annak valószínű, hogy a tea nélkül is ugyanúgy sikerült volna.

Vannak olyan meddőségi prblémák, amiken a tea sem fog segíteni, mondjuk ha a férfinél van valami gond??

De persze mindenki maga dönti el, hogy miben hisz és mit lép.

2012. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A tea egyébként azonnal emeli a progeszteront. Drukkolok, hogy a következő hónapban sikerüljön, ne add fel!
2012. jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást lányok :) görbémet feltenném de nem tudom hogyan is kell a tervezettbaba.hu-n :/ ,orvoshoz 2 hónap múlva úgy is mentem volna,akkora van időpontom
2012. jún. 28. 09:52
 8/11 Fanina ***** válasza:

szia!

Én is teáztam két hónapig cicka és palástfű,a páromnak egy pár vitamint adtam folsavat és e vitamint,aztán két hónap teázás után elkeseredtem,hogy ezzel se jött össze,megbeszéltük hogy irány az orvos következő hónapba már nem jött meg,hozzá teszem 22 hónap sikertelenség után.

Úgy hogy nem tudom talán a tea vagy valami más de sikerült,szerintem érdemes kipróbálni!

21hkm

2012. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 2.hónap teázásom.Jövő héten kiderül,hogy segített vagy nem.10 hónap próbálkozás.
2012. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem rendszertelen volt a mensim és már 5 hónapja nem jön a baba!2. teás ciklusom0 már gyönyörű és napokon belül kiderül van-e baba!

(Amúgy nem mindenkinek segít ám a tea,nem akarok rád ijeszteni de nagyobb problémánál már nem segít!pl nekem egyik ismerősöm itta a teákat,de annyira cisztás volt hogy nem esett teherbe!)

szóval ha nem látsz nagyobb változást két-három ciklus után akkor menj el dokihoz!

2012. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!