Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok 10. DPO-n, csináltam...

Ma vagyok 10. DPO-n, csináltam tesztet, de negatív. Ez a hónap is sikertelen lenne?

Figyelt kérdés
:(

2012. jún. 21. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet túl hamar teszteltél. Várd ki a nemvárt napját!
2012. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
túlságosan is hamar csináltad a tesztet,talán még csak most fejeződött be a beágyazódás,ilyenkor még alig van HCG a szervezetedbe,4 nap múlva tesztej újra,akkor már biztos kimutattja a tesztet,majd írd meg az eredményt :) amúgy mióta próbálkoztok?
2012. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Jézusom, ti direkt szivatjátok magatokat 10.dpon negatív tesztekkel? Alapból 12.dpo elött tök fölösleges, nagyon-nagyon kevés embernek mutat pozit 10.dpon.

A nők többségének legkorábban a nemvárt napon, de van hogy csak utána 1-2 nappal mutat pozit!

Annyira idegesítő már, hogy ezt nem tudjátok felfogni...

Bocsánat!

2012. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom,tudom , hogy nem normális, de nehéz kivárni a nemvárt napját.

Már 6. hónapja próbálkozunk, eredménytelenül.

Tudtam, h nehéz lesz, na de hogy ennyire?

2012. jún. 22. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
valaki éveket próbálkoznak mégse csinálnak már 10. dpo-n tesztet,te még hozzájuk képest az elején vagy :/ tudom hogy nehéz várni,de attól hogy ilyen hamar tesztelgetsz nem lesz + a teszt,sőt még jobban elszomorodsz.Mi már 1 éve próbálkozunk és 8 hónappal ezelőtt teszteltem utoljára.
2012. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bunkó 3. vagyok! :)

Mi 1 éve próbálkozunk, nincs nagy baj, csak egy kis Tsh és prolaktin szint probléma (minimális), meg egy kis peteérés hiány... :( 1hónap alatt szépen javultak az értékeim.

Én kb a 6. hónap környékén éreztem azt, hogy mindjárt megőrülök, sírógörcs stb... Na azóta talán ha egyszer teszteltem, akkor is csak azért mert azt hittem, hogy késik, holott csak totál rendszertelen volt a menzeszem. (36-43nap)

Próbálj kicsit lazítani. Nekem az után sikerült lenyugodnom, mihelyt megtudtam, hogy mi a bajom és elkezdtük kezelni. Most úgy fogom fel, hogy tudom hogy most még nem fog sikerülni, persze azért reménykedem, de így könnyebb kicsit. Alig várom már azt a kellemes hónapot amikor minden rendben van velem és végre baba miatt késik.

Sok sikert neked, mielöbbi babásodást kívánok!

2012. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!