Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért érzem ezt? 1,5 éve...

Miért érzem ezt? 1,5 éve probálkozunk a babával. Sose fog sikerülni?

Figyelt kérdés
Bromot és clostyt szedek.A hónap elején szedtem be az utolsó 3. havi closty kurát.2napja jöttem meg a nászútamról.Boldogok vagyunk a férjemmel csak annyira vágyunk a babára.Most az esküvői készületek miatt nem néztünk se az ovu tesztett se nem hőmérőztem letettem mindent,nem foglalkoztunk semmivel.Együtt voltunk mikor jol esett.De 2 napja totál stresszben vok h már tuti megint meg fog jönni:((( Vasárnapra nem várom.Már most mensis görcseim szurkálásaim vannak.
2012. jún. 27. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
most akkor mi a kérdés? meddőségi kp-ban jártatok már?kivizsgáláson?mert 1,5-2 év sikertelen próbálkozás után már el lehet menni.
2012. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
endokrinologusnál voltam kivizsgáláson.Vérvételek uh-k.Voltak cisztáim.A prolaktinom minimásisan eltért.erre írta a doki a bromot.Volt h 2 hónapig nem menstruáltem nem volt peteérésem erre kaptam a clostyt.A gyógyszerek rendbe raktak,van rendes ciklusom és peteérésem.Azt mondta a doki h okt.ben menjek vissza és akkor átjárhatóságit és inszemet csinálnak...
2012. jún. 27. 23:07
 3/10 anonim ***** válasza:
értem.hát akkor most már elindultatok egy vonalon az jó!Jó kezekben vagytok.addig is próbálkozzatok,lehet hogy a tüszőrepedéssel van gondod ahogy nekem is azzal volt anno.próbáld magad vmivel lefoglalni.Párodat vizsgálták már?
2012. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak okt.ben fogják mikor nekem átjárhatóságit ilyeneket csinálnak.De annyira szeretnénk már.8éve vagyunk együtt.Minden ismerősnél jön már a 2. baba nálunk még az első sem.
2012. jún. 27. 23:20
 5/10 A kérdező kommentje:
2 m.helyem van.És most tartok ott h az egyiket felmondom.Mert még orvoshoz se tudnék elmenni a beosztásom miatt.
2012. jún. 27. 23:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Veled érzek. ÉS nagyon szorítok, hogy ebben a hónapban sikerüljön!!!!!!!! A mensis görcs szurkálódás az baba is lehet.
2012. jún. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is veled érzek. Mi 2 éve szeretnénk.

Péntekre/szombatra nem várom.

Nekem a prolaktinnal és a TSHval volt gondom, elvileg rendbejött, de nem tudni, reped a tüszőm, lehet, hogy még idő kell a szervezetnek.

A párodat vizsgálták?

2012. jún. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne add fel! Jó úton jártok, ha már elkezdték a vizsgálódást.

Nekem 3,5 év után sikerült lombikkal. Én is sokszor kétségbe estem közben, hogy nekünk sosem lesz babánk.:(

És láss csodát!


Kitartás!

2012. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve próbálkozunk. Nekem pco-m van. augusztusba megyünk lombikra
2012. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!A páromat még nem vizsgálták.Holnap elmegyek egy hcg vérvételre.Igaz csak vasárnapra nem várom.
2012. jún. 28. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!