Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha egy hettel...

Lehetek terhes ha egy hettel hamarabb megjott a menstruaciom mint kellett volna?

Figyelt kérdés
Van meg eselyen remenykedni?
2012. jún. 28. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Biosz órán hol jártál?Mert,hogy nem voltán jelen,az biztos.A kérdésed elárul...

Ha megjött,akkor kizárt a terhesség,de akár vetélés is lehet.

2012. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első! Sajnos a bioszórákon nem hangzik el minden. Lehetséges menstruáció jellegű vérzés terhesség esetén is.


Kedves kérdező! Az, hogy egy héttel hamarabb megjött utalhat sokmindenre, de elsődlegesen nem terhességi jel. Lehet hormonprobléma, korai ovuláció, stb. Én azt gondolom, hogy terhesség előtt inkább más dolgokat kellene kizárni. Korábban rendszeres volt a menstruációd? Méred a hőd? Esetleg érezted valamikor az ovut?

2012. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Altalaban pontosan jon meg. Nem merem a homet. Mar 7 honapja szeretnek babat! Neha szoktam erezni az ovulaciot,de ritkan.
2012. jún. 28. 16:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2.!Nem az első válaszoló vagyok...8.-os tananyag az emberi test és szaporodás témaköre,bár nem is ez a lényeg,egy nőnek azért annyit tudni kellene ha már egyszer terhes akar lenni hogy ha menstruál akkor nem terhes.ha az is volt akkor elvetélt,mert a terhesség alatti menstruáció egyáltalán nem normális.(nem akartam kötekedni)

Kedves kérdező!

Sztem reménykedhetsz,de csak a köv hónapban.lehet egy pici hormonális probléma.esetleg egy endokrinológiai vérvételre nem mész el?ott kiderül van-e vmi probléma.ha van akkor gyógyszerrel helyre állítják,és nagyobb az esély teherbe esni.Nálam is ez volt.

39hkm

2012. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elmegyek vervetelre! Koszonom a valaszt!
2012. jún. 28. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Én pl. végig menstruáltam a terhességem alatt, és fel se merült bennem, hogy babát várok. Minden hónapban néhány nappal hamarabb, vagy később, de megjött. Egy méhnyakrákszűréssel egybekötött hasi uh-n derült ki, hogy 35 hetes terhes vagyok. Nem híztam, nem volt pocim, semmi se látszott rajtam, és azon kívül, hogy hulla fáradt voltam és állandóan vizesedett a lábam, semmi bajom se volt. Szerencsére ép és egészséges, 3200 grammos kislányom lett. Ennek már 3 éve, most ismét terhes vagyok, hatalmas a hasam, és a pozitív teszt óta nem véreztem... Ennyit a biológiaóráról. 28N
2012. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló: NEM éreztem hogy mozog a 35.hétig. ez hogy lehet???? én már 2x szültem és az elsőt 16 hetesen, a másodikat 15 hetesen éreztem mozogni. Te?? ez olyan hihetetlen nekem...
2012. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NEM éreztem helyett, NEM érezted-et akartam írni.
2012. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
#7-8: Mivel első gyerek volt és egyébként is emésztésbeli problémáim voltak akkoriban, nem foglalkoztatott a bugyborékolás, mert a gyomorégésnek tudtam be. Tény, hogy mocorgott, de mivel eszembe se jutott, hogy terhes vagyok, nem figyeltem rá annyira, és volt mivel magyarázni.
2012. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!