Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete teszteltem pozitiviat...

1 hete teszteltem pozitiviat jövöhéten megyek dokihoz, a hasam felvan puffadva de csak a köldököm alatt kicsit de az alhasam nincsen ez nem lehet baj?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7-8 hetesen érdemes dokihoz menni.
2009. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Dehogy baj nyugi...:-))

Én is aggodok állandóan de nem szabad.

hány hetes leszel amikor a dokihoz mész?

én 6 hetesen voltam és volt szivhang nagyon jó volt..


Üdv 8 heteske

2009. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
7hetes,de ugy félek mert nincs pocikám alul
2009. júl. 8. 20:50
 4/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok sztem kb 6 hetes leszel és nállad is lesz szivhang...normális ha fel vagy fujodva én még mindig fel vagyok ja és üdv a kismama klubban...:-))
2009. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Alul nincs nekem sem felul vagyok felfujodva..még mindig ezek a gázok meg ahogy nő a méhed azért doki azt mondta..nekem sincs alul hasam csak felül...alul meg érzem hogy nyom a baba...:-))de ez is normális ezt is megkérdeztem a dokitol...Kérdezz irok amit már tudok...

én első uhn olyan ideges voltam hogy majdnem elájultam kb 140 et vert a szivem de mikor megláttam hogy dobog a pici szive megnyugodtam..:-))

2009. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
és neked vna hányingered?nekem mikor rámtörik isszonyatosan meg délutánonkénz alszom 1-2 orát:)
2009. júl. 8. 21:01
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is minden nap alszok du vagy még délelőtt de pár pillanat és alszom is...:-)) amig melóztam/most betegácsiban vagyok/elaludtam az iróasztalon...:-))

Néha van hányingerem de még nem hánytam eddig jól viselem...:-))A szagokat nagyon érzem kutyusom elbújhat mellettem olyan a szaglásom mint egy vadászkutyának azt megérzem hogy a dunaparton halászlát főznek...és az kicsit arébb van

2009. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
a szaglásom nekemis eléggé cska én a büdös szagokat érzem meg leginkább:( , amugy amiota terhes vagyok kutyusod nem bujik hozzás joabn mert hozzám azota sokkal jobban
2009. júl. 8. 21:09
 9/17 anonim ***** válasza:

iszonyatosan játékos az enyém és mindig dobálta magát az ágyon egy ideje nem dobála magát vigyáz ránk...:-))

De ennyit még sosem bujt habár mostanában nagyon melege van csak hajnalba bujik addig a folyosón alszik csóri...de én is csak a rossz szagokat érzem kegyetlen pl a légfrissitő amit eddig imádtam ami 36 percenként fuj tök fini virág illatot hányingerem van tőle meg az öblitőktöl is ...:-(( mondjuk ezek ó illatok voltak mert szerettem őket de most nem...valamit ki kell tallni majd veszek babaöblitőt az illatositót meg kikapcsoltam.

2009. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Megyek aludni mert leragad a szemem jó légy ne aggodj sokat könnyű azt mondani de ugyanazt csinálom én is...:-))

Boldog babavárást és vigyázz magatokra irj majd ide és akkor irogathatunk...

Üdv Moni 8 heteske.

2009. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!