Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap és Tegnap előtt pozitiv...

Tegnap és Tegnap előtt pozitivat teszteltem! Ma meg vizes folyás?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 29 ciklusnapon, reggeli hőm 36,9. Két különbözö fajta teszt is pozitív lett. Mára vizes lett a folyásom, akkor nem marad meg a baba? Mensi lesz belőle? Már régóta várjuk nagyon el vagyok keseredve!:(((

[link]


2011. nov. 13. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

ez szép pozitív gratulálok!!! :)

Ne ijedj meg a vizes folyástól, a pozi teszt óta nekem is az van (hol váltakozik krémessel), és ma töltöttem be a 8. hetemet:) Átlátszó vagy fehér és szagtalan folyás a terhesség folyamán teljesen normális. Viszont ha barna folyás, esetleg vérzés jelentkezik, akkor az már lehet a vetélés jele!

Gratulálok, és ne idegeskedj:) Élvezd a terhességed!!!

.

2011. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne maradna meg??

Egész terhesség alatt BÁRMILYEN folyás lehetséges, és ha nincs más panasz, akkor nem kóros, az orvos sem csinál vele semmit...

Sok boldogságot!

2011. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Órák óta csak sírok emiatt. Annyira el vagyok keseredve el sem tudom mondani.

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál.

Nagyon vigyázz magatokra, gratulálok a babához!

2011. nov. 13. 16:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

Gratulálok a babához:) Nekem is volt, nagyon sok vizes folyásom, aztán krémes, de az egész terhességem alatt volt.

2011. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy elkeserdve? Terhes vagy! Vagy nem ezt akartad?

Nekem kb 10 ilyen folyásom volt. Én kaptam a dokitól hüvelykúpot, de ez nem komoly, terhességnél szinte kötelező érvényű!

Tessék összeszedni magad!

Mi 3 évet vártunk a babára...

2011. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Grófházy ***** válasza:
100%

Nyugodj meg,hiszen az idegeskedés nem tesz jót.

A folyás addig nem kóros,amíg nem "bűzös" (bocs,de nem találtam más szót) és nem színes. Nekem is ezt mondta az orvosom,mikor + at pisiltem :D

Én is kérdeztem,mivel a + teszt után sokkal több folyásom lett.Kellett tisztasági betétet is használnom,mert külömben úgy éreztem magam mind aki bepisilt :)

No para

nekem most 21 hetes a leányzó a pocakomban,és nagyon aktív már

2011. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nekem még csak holnap vagy holnap után kéne megjönnie, azért vagyok elkeseredve.:((

Már 14 hónapja erre várunk, annyira örülnénk neki. Megprobálok megnyugodni, de olyan nehéz.

2011. nov. 13. 16:14
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon- nagyon vártuk már a babát azért is borultam ki. A férjem is próbál nyugtatgatni.

Nagyon szépen köszönöm Nektek aranyosak vagytok mind!!:)

2011. nov. 13. 16:19
 9/15 anonim ***** válasza:

Az idegeskedés nem tesz jót! Tényleg próbálj lenyugodni, gondolj a babára!!!

Minden jó lesz...:)

Mi 22 hónapot vártunk a csodára, és én is mindenfélét beképzeltem a pozi teszt után.....

mondjuk én azóta veszélyeztetett kismami lettem:( így sajnos duplán oda kell figyelni magunkra, de még így is tudom, hogy minden rendben lesz, nem gondolok a a rossz dolgokra!

Csak pozitívan!!!!!:) (első)

2011. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tényleg lenyugszom, ha itt bőgők azzal nem használok senkinek. Kedves utolsó, a pocim néha fájhat, olyan mensi szerűen. Minden nap veszek be magne-b6-ot az segít.
2011. nov. 13. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!