Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a nem várt már vagy5...

Késik a nem várt már vagy5 napja, halvány pozí tesztem van. Hasam alatt fáj, vagy szúr, nemtom pontosan. Ez lehet biztató jel? és még gyakori pisilés, (1.5 óra), puffadásérzés. és fehérfolyás.

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az összes jeled babára utal. nagyon gratulálok.
2009. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bizony,bizony:)
2009. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív teszt az már pozitív. Baba van a pocidban. Boldog várandósságot, könnyű szülést és nyugodt családi életet!
2009. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de a hasam alja,mitől olyan érzékeny, és miért meg van megkeményedve?
2009. júl. 8. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg terhes vagy ami szerintem tuti ...akkor az nem azt jelenti hogy néhány hetesen már kő kemény lesz a hasad.... nincs mit aggódnod.. sőt szokj hozzá hogy nyugodt életet élj és ne stresszelj mindenen...csak nyugi :)
2009. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nem kőkemény, csak puffadt,olyan mintha szorítaná valami,remélem tényleg az vagyok. köszi
2009. júl. 8. 22:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy valami nincs rendben, menj el a nőgyógyodhoz. Ha minden rendben van, úgyis be kell jelentkezni a terhes gondozóba. Márpedig miért ne lenne?
2009. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
remélem rendben van,de még nem éreztem ilyet, ha tényleg babás vagyok,akkor isteni érzés :)
2009. júl. 8. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy babát vársz :) Gratulálok :):) A menstruáció elmaradása utáni 2. hétben keresd fel az orvosod és akkor méginkább megerősít és ellenőrzi minden rendben van-e :) Még egyszer gratulálok :)
2009. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tuti babás vagy! :) Gratulálok
2009. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!