Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély? Ph 9, 0 vizsg. A...

Van esély? Ph 9, 0 vizsg. A menny 4, 0 ml func. Sp. 0,500 M Sperma üledék 1-1 mozgó spermium alaki eltéréssel ez az eredmény június 22 eredménye! De csak ez! Teljes sp. Szám 0. 000 SMI/motil. Index0, 000 MSC/mozgó sp. Cc 0, 000 Motile sp 0, 000

Figyelt kérdés
lehet egyáltalán babánk??merre induljunk??mennyi esély van közös babárra?

2012. júl. 1. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát mi ez a sok 000? Azt meg szokták "határozni" h x ml-ben hány millió van, hány életképes, mennyire mozognak...?
2012. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia, először is (saját tapasztalatból, nem olyan régről) nyugodj meg. Amikor mi megkaptuk a spermavizsgálat eredményét egy hétig bőgtem a kétségbeeséstől. Orvossal beszéltetek már? Van még valami a papírra írva ezeken kívül?

Nem vagyok orvos, csak sokat olvastam a témában, amikor kiderült, hogy a férjemnek OAT max. szindrómája van. (kevés, lassú és deformált spermakép). Nekünk az orvos egyből a lombikot ajánlotta. Ha nincs életképes sperma a mintában, akkor szoktak herebiopsziát is csinálni, így tudnak spermát nyerni a lombikhoz. Szurkolok, hogy minden jól menjen, és erőt é kitartást kívánok!

2012. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, csak azt hittem vmit rosszul írtál be....de a 2. "tapasztaltabb" hozzászóló, a mai időkben már tudnak segíteni h baba lehessen! (1. voltam)
2012. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát ez már a második minta eredménye!uh-n,röntgenen,vérvételen volt!!annyi papírt kapott,hogy azt se tudom mire vagy kíváncsi!!de semmit se értek belőle!azt mondta az urológus doktornő lehet baba csak nem természetes úton!de szerintem ez az eredmény nagyon rossz!vagy nem?
2012. júl. 1. 15:10
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Ha ez a már a második mintavétel volt, akkor orvossal már beszéltetek és, ahogy írtad is, az orvos azt mondta, hogy lehet babátok csak nem természetes úton. Szóval, a kérdésedre válasz: van esély. Szerintem az nem annyira fontos, hogy ez az eredmény nem túl jó...de szerencsések vagyunk, mert a 21. században élünk, és van segítség. Lehet, hogy kicsit tovább fog tartani, többe is kerül majd, de lehet babánk. Ha így vesszük, szerencsések vagyunk...(vagyis én próbálok így gondolkozni)

Nálad minden rendben van? Téged vizsgáltak már?

2012. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát félig meddig vizsgáltak!de szerintem nálam is gond van!!a leletemre volt hogy azt írták pco-s vagyok aztán vissza mentem akkor meg azt mondta a dokim így lehetek terhes vagyis vannak apró cisztáim de nem koros (ez volt legutoljára)akkor mondta,hogy vizsgáltatni kell a páromat is!de most ez az eredmény mire elegendő??inszem-re elég??vagy lombikra??vagy egyikre se??
2012. júl. 1. 15:40
 7/11 anonim ***** válasza:
még mindig én...inszemre nem hiszem, hogy elég. Azt gondolnám (de ezt majd az orvos mondja meg), hogy lombik, ICSI eljárással. Ha elmész a nőgyógyászhoz, biztosan elmond majd mindent. Azért kérdeztem, hogy a férjed papírjára írtak-e még valamit, mert nálunk egyből ráírták, hogy "jelen eredmények alapján ICSI javasolt".
2012. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésedben velem szoktál levelezni, amit ott belinkeltem neked, az is az ICSI-ről szólt.

Természetesen lehet babátok, de mindenképpen fel kell keresnetek a megfelelő intézetet, ahol meddőséggel foglalkoznak.

...Ott is írtam neked, hogy kár is várni, mert az esélye a spontán fogantatásnak elenyésző.

Azért drukkolok nektek!

2012. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szia!!hát a párom még várni akar 1 évet!bár nem értem miért!!???lehet bele se fogunk!!
2012. júl. 4. 07:53
 10/11 A kérdező kommentje:
most lenne egy kérdésem!!hát arra lennék kíváncsi,hogy van akkor spermája vagy nincs!!vagy csak donor sperma jöhet szóba??köszi előre is!!
2012. júl. 12. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!