Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermavizsgálatra megyünk a...

Spermavizsgálatra megyünk a párommal. Ha segítenék neki a mintát produkálni, figyelni kell arra, h nyál ne kerüljön bele? Értitek ugye? Akik már átestek ilyenen, hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Vagy mondjam neki,hogy inkább ő intézze egyedül?köszi a válaszokat előre is
2009. júl. 9. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahol mi voltunk oda nem mehetett be senki csak a pasi egyedül és kellett intéznie
2009. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt akartam írni, hogy egyedül kellett elintéznie és előtte 5 napig nem lehetett szex
2009. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekünk is öt nap megtartóztatás után kellett mintát produlkálni.De nekünk otthon, tíz perc kocsival a kórház, és addig melegen kellett tartani, én a hónomalatt vittem be, így mondták.Reggel nyolcra volt megbeszélve, és már vizsgálták is, sőt mi is bemehettünk végén, és láttuk a mikroszkóp alatt a kis virgoncokat.

Szóval mi úgy csináltuk hogy megszakítással, és akkor egy üvegbe(már nem emlékszem pontosan milyenbe), ügyeskeddtük a kisfickókat, és már indultunk is.

Szerintem lehet neked rásegíteni, nem gondolom hogy befolyásoja, legalábbis nem mondták, de azért kérdezz rá a dikidtól, hogy lehet e úgy.

Remélem rendben lesz vele minden.

2009. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vicces volt. Férjem hallani sem akart róla, hogy bemenjen ABBA a szobába, merthogy MINDENKI ŐT fogja nézni..hhaaahaha. Szóval ő a wc-ben intézte, nem tudom, hogy tudott rágerjedni, de mindenesetre sikerült. A röhejes csak az volt, hogy amikor jött ki a nadrágja tiszta "víz" volt elől, le se tagadhatta volna...hogy mi volt a nacin a mai napig nem tudom, de a mennyiséggel nem volt gond :) Persze ez csak a legelső alkalom volt. Aztán beállt ő is a sorba :D. Hidd el, el tudja intézni a dolgot egyedül is :)
2009. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:) Nekem a férjem egyedül intézte 5 nap megtartóztatás után! Nem engedtek be hozzá! De letudta és egy óra múlva már megvolt az eredmény, és ütötte a donorszintet :)Azért hozzáteszem nem volt könnyű neki ilyen környezetbe egydül :):P
2009. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet segíteni a párodnak a csinálásban. mi mondjuk, vittük a mintát otthonról és segítettem a páromnak, de nem mondták, hogy van benne nyál :)
2009. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi reggel 8 ra voltunk beírva. Vidékiek vagyunk, tehát ott kellett megoldani a dogot. Tél volt, nem nagyon volt hangulatom bemenni a szobába, mert "várólista" volt. Beálltunk egy gyér forgalmú helyre és a feleségem segített elintézni a dolgot. Még élveztem is. :) Anyag be az edénybe, 5 perc múlva leadtuk, másnap megvolt az eredmény.
2009. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hello! Nekünk is 5 nap önmegtartoztatás után kellett vinni az anyagot... :) De én a kezemmel segítettem neki.
2009. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sztem a nyállal nem foglalkoznak ha belekerül, legfeljebb ha sok lesz benne akkor a mennyiséggel lesz tévedés, tehát nem 5 ml lesz hanem 6 ml.. ne nyálazz:) inkább kézzel segits, amugy meg ha ugy nézzük a szájüreg egyálltalán nem steril, és ha találnak benne bacit az ondoban akkor lehet még gyogyszereket is szedetnek vele.

auz én párom már 3 x volt ilyenen mert kevés aszáma de minig itthon egyedül elintézte jközel va a korház, honalatt kocsival és délután volt eredméyn.

Kaposvár

2009. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!