Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 8 napja késik a nemvárt,...

Már 8 napja késik a nemvárt, csináltam már 5 tesztet pozitív, negatív, pozitív, negatív, negatív, így jöttek sorba mindegyik reggeli vizeletből, nem értem egyáltalán, , , , babám lesz vagy mégsem? Elszomorít nagyon az a sok negatív.

Figyelt kérdés
Soha nem késett egyáltalán. Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban mondani???
2012. júl. 2. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát... 8 nap után már tutira ki kéne mutassa, főleg, ha már az első az volt. És ha a ciklusod valóban pontos, akkor ott elindult vmi, de nem tudni, most mi történik. Sztem mostmár nem tesztelgess, hanem irány a doki! Drukkolok!
2012. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem is kb ilyen eredményem volt a vaterás one step tesztekkel tavaly,olyan is volt hogy reggeli első pisiből nega lett két órával későbbi délelőtti pisiből meg pozi volt.A nemvárt napján erős pozi lett egy hét késésnél pedig csak akkor láttam a második csíkot ha fény felé fordítottam.Na ekkor vettem a patikába egy gabrielt,ami szintén pozi lett és csak ezután mentem dokihoz.Én terhes voltam most 4 hós a kisfiam.11 tesztből nekem 5 nega lett és 6 pozi.
2012. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem babás vagy, csak olcsó tesztekkel próbálkozol.

Lassan mehetsz dokihoz is, addig szerintem ne görcsölj rá! :)

Egy hét múlva már hallani fogod a szívhangját és meg fogsz nyugodni. Gratulálok neked!

2012. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A párom vette a teszteket, de mindegyik másfajta volt
2012. júl. 2. 09:21
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem is a gabriel teszt lett a pozitív, a másikat már nem tudom, szeretném ha baba lenne de attól félek hogy az orvos azt mondja hogy nem.
2012. júl. 2. 09:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem indulj meg dokihoz, ő biztosra megmondja! :) Drukkolok én is,majd írd meg mi lett! :)
2012. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vegyél a gyógyszertárba két 10-es vagy 20-as tesztet! Vagy tényleg valami márkásabbat, és csinál meg egyszerre a kettőt!

Drukk!!!


Sajna a dokik is azt mondják ilyenkor, hogy minek mész olyan korán, ráérsz, úgysem lát semmit.........stb........ Ha meg kevés még a HCG vérvétel alapján akkor meg azzal riogatnak hogy nem lesz belőle semmi, mert 8 nap késés után már nem ennyinek kellene az eredménynek lenni.


Lehet hogy késői peteérésed volt!!!! Várj még!

2012. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 hetes késett amikor elmentem. 6hetes voltam és már az embriot is lehetett látni! Szóval menj el, meg ultrahangoz és kiderül. "Rossz" esetben csak peteszákot lát.
2012. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
teszteltél vagy voltál orvosnál? Van baba?
2012. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem még nem teszteltem, de orvost is kell választanom mert szerintem nem mindegy milyen orvoshoz megy el az ember
2012. júl. 2. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!