Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Más nem állhat...

Terhes vagyok? Más nem állhat a háttérben? Nagyon fájnak a melleim és nem jött meg a menzeszem.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Megszakítással közösültünk a barátommal.Soha nem szokott késni a menzeszem és a melleim se fájtak ezelött soha, most viszont igen. Nagyon félek.
2008. máj. 1. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ha félsz a terhességtől, akkor miért pont megszakitással védekeztek, mert megsugom, hogy annak kb 50 % a hatékonysága. Sok esélyt látok a terhességre, vegyél miné hamarabb egy tesztet, mert a tüneteid alapján simán lehetsz és ha most nem is leszel terhes, védekezzetek máskor.
2008. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, márcsak így jár az ember lánya, ha VÉDEKEZÉS NÉLKÜL szexel!


Csinálj egy tesztet és utána menj dokihoz! És imádkozz!!! Máskor pedig nem ártana rendesen védekezni!!! Ott van a tabletta, az óvszer, különböző krémek és kúpok, inkább ezek közül válassz, ha nem akarsz babát, mert a megszakításos módszer és a 72 órás tabi nem védekezés!!!

Máskor pedig gondolkozz!!! Legalább neked legyen eszed, hamár a pasidnak nincs!

(elnézést ha szókimondó voltam)

2008. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A harmadik babám a megszakításos módszer gyümölcse :o) Nagyon is elképzelhető, hogy terhes vagy. Mennyi ideje késik? Pár nap még elmegy, de 4 fölött már gáz.

Azért én drukkolok, hátha más oka van.......

2008. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!