Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legjobb otthoni...

Melyik a legjobb otthoni spermateszt? (férfi termékenységi teszt)

Figyelt kérdés

Akik már használtak, kipróbálták, mik a tapasztalatok??

Használat, megbízhatóság.... stb.


3 félét találtam forgalomban, de mivel elég drága, ezért nem akarok vaktában választani.


Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat!


2012. júl. 2. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallottam erről, de megnéztem egyet-kettőt. 86%os biztonsággal megállapítható, hogy termékeny-e vagy sem, azaz normál szint feletti vagy alatti a spermaszám. De nem mutatja ki a gyulladást, nem kapsz információt részleteiben. Szerintem érdemesebb lenne laborba menni és teljes kivizsgálást kérni rá. Ha már úgy is szántok rá jó pár ezret, akkor legalább pontos számadatokat kaptok, nem egy megközelítőleg erős tippet!
2012. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólást. Én is ezt olvastam. De úgy gondoltam, ha esetleg nem jó az eredmény, akkor kezdenénk kivizsgálásba...

Az otthon végezhetősége nagyot nyom a latba. És mivel a vizsgálathoz az otthoni mintát egy órán belül kell eljuttatni a laborba... ez távolság miatt kilőve.


Hát, megpróbálok még infót gyűjteni, hátha van itt olyan, aki már próbálta ezeket.

2012. júl. 2. 23:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm. Hát, igazából nem találtam meg...de van 3 gyerekem azóta. ♥♥♥
2019. febr. 19. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!