Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig hittem a férfi-nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig hittem a férfi-nő közötti barátságban. A legjobb barátom szerelmet vallott. Mégsem létezik?

Figyelt kérdés

6 éve ismerjük egymást, és nagyon jó barátomnak tartottam eddig. Nem beszéltünk minden nap, sőt, volt, hogy csak 2-3 hetente. Nekem van barátom már 3 éve, ő 1 éve szakított a komoly barátnőjével, és kb. 1 hónapja, kissé ittasan szerelmet vallott nekem. Azóta csak egyszer beszéltünk, amikor bocsánatot kért másnap.Lehet, hogy nem gondolta komolyan, csak az alkohol beszélt belőle? Létezik férfi és nő között tisztán barátság?

21L


2012. márc. 5. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
az én esetemben működik
2012. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Inkog Nito ***** válasza:
88%
Létezik,de azért alkohol hatására már én is csináltam olyan dolgot amire nem vagyok büszke :D
2012. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Fiú és lány között nincs barátság. Az egyik mindig tbbet érez a másik iránt.
2012. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

létezik egy bizonyos szintig ideig...


1. vége lett a kapcsolatának

2. épp egy lány a szinte legjobb barátja

3. 6 éves ismeri oda vissza

4. el kellett telnie 6 évnek míg rájött h úúúristeeen hát az igazi lány mindvégig a szeme előtt volt...

2012. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 lila nyuszi ***** válasza:

Akkor létezik csak ha mindkettőnek komoly kapcsolata van.


20/N

2012. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nem letezik. ez biztos. az eggyik fel erzelmi barat. Ö pedig biztos hogy szeret es szeretett is csak baratnak tartod es ö fel ezt megmondani alkohol nelkül. Ö SZERET: de biztosan. es szenved is eleget mind addig amig csak baratod van. H39
2012. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő.

Habár teljesen őszintén szólva, én nem igazán hiszek benne.

Az én esetemben egyértelműen nem működik senkivel se.. és másoknál is 80%-ban azt látom, hogy az egyik fél mindenhogy többet kezd érezni egy idő után :/ Ritka kivételek nyilván mindig adódhatnak, de azok csak erősítik a szabályt :))

2012. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha mindkét fél ronda, vagy valamelyik meleg akkor igen. :)

Komolyra fordítva, valaki szerint létezik, nekem még sose jött össze. Bár 6 év azért nem semmi. De szerintem azt érezned kéne, hogy mit érez irántad. Én legalábbis szoktam érezni...

2012. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy valaki nyer a lottón? Vagy börtönbe kerül? Vagy Mitsubishi márkájú autója van? Á, tuti nem, hiszen én egy ilyet sem ismerek...
2012. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezhet, de egy kisördögnek akkor is ott kell bújnia, anélkül nincs semmi izgalom.
2012. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!