Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty-sok nektek hányadik...

Closty-sok nektek hányadik hónapban sikerült? Mértétek a hőtöket? Egyszer volt pé-tek, vagy esetleg többször a Closty hatására?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem PCOS-m van, tehát külön eset vagyok, de én is kaptam clostit, mert nem volt pé-m. Két kúrám volt (1-1 hónap) és mind a két alkalommal sikerült teherbe esnem, de én kaptam hozzá tüszőrepesztő injekciókat is. Az első babót sajnos elveszítettem a 7. héten, de fél évre rá, a második kúra eredménye a ma már 6,5hónapos kislányom.
2009. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem ez volt az első hónapom Closty-vel nekem csak egyszer volt pé-m. Múlt héten kezdődött a beágyazodás Szombaton este elkezdett szurkálni a jobb oldalon a méhem ez tartott másnap reggelig,ezen a héten kedden meg a bal oldalon szurkált a méhem ez is kb:1 napig tartott és Kedd óta tegnapig fájt a hasam,és mindjárt megjönn érzésem volt. Tegnap estétől ma reggelig fájt a gyomrom,itthon senki másnak nem fájt a gyomra és alíg tértem reggel észhez,és a legérdekesebb bene az hogy nem fáj a mellem, mint ahogy mensi előtt szokot,teszteltem egyet tegnap délután de negativ lett(nem bítam megállni),ja és sokat járok pisilni még éjjel is(legalább 3-szor voltam éjjel.)De nem kisérték a peteérést ultrahanggal,úgyhogy nem tudom mennyi ért meg.Csatolom a görbém [link]
2009. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:)

A 2. válaszolónak nagyon szép a görbéje, szerintem babó! Szorítok, hogy így legyen! Nekem sem követi uh-val, amitől meg is ijedtem, aztán írtam a Nők lapja Café-n egy doktornőnek, aki megnyugtatott! Én is vettem ovu tesztet, hogy tudjam mikor van pé-m.

Csatolom a görbém én is!

[link]

2009. júl. 11. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!