Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnám úgy megcsinálni...

Hogyan tudnám úgy megcsinálni hogy ikreim szülessenek?

Figyelt kérdés
Nincs rá esély?
2012. júl. 3. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Esély spontán is van, de kicsi. :) Valamint mesterséges megtermékenyítéssel, ami szintén nem 100 %-os, bár jóval nagyobb az esély az ikerterhességre, mint spontán. De azt nem csinálják puszira.

Házi praktikát nem ismerek. :)

2012. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beültetéssel megcsinálják, mást nem is tudok mondani. Akárhogy fogtok szexelni nagyon kevés lesz rá az esély hogy ikrek legyenek. Miért fontos hogy ikrek legyenek?
2012. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát, szerintem sehogy. De miért szeretnél ikreket? Régen én is szerettem volna, de amióta megszületett a kislányom, örülök, hogy nem ikrek lettek. Nagyon nehéz lehet egyszerre két picivel (néha 1-el is):)))Bár, amikor már nagyobbak, akkor biztos jobb, eljátszanak együtt stb...
2012. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Akard!:-)

Esély 50-50 %, van azok lesznek vagy nem.

Nálunk nem volt a családban, nem vagyok idős, nem kaptam kezelést, nem volt beültetés, hormon, stb, mégis spontán egypetéjű ikreim lettek. Ez még véletlenebb mint a kétpetéjű, nem is örökölhető a hajlam.

Amúgy nagyon szuper ikreket nevelni, nekem van mellettük (ők 23 hósak és fiúk) egy 21 hónappal nagyobb lányom is, és elmondhatom hogy velük sokkal könnyebb, mint a lányommal volt egyedül! Szépen eljátszanak együtt, most már 3an is, egész jól összenőttek.

Én mindig szerettem volna ikreket, kicsi koromtól, és csak összebújtunk apával a kistesóért, és így sikerült.:-Ö

Házi praktikát nem tudok sajnos, de kívánom hogy teljesüljön amit szeretnél!

2012. júl. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy valahol Kárpátalján van egy kis falu,ahol csak ikrek élnek.Van ott egy forrás,és akik ikreket szeretnének vagy régóta nem esnek teherbe,azt a vizet isszák.
2012. júl. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szedtem néhány ciklusban gyógyszert,mert nem minden hónapban volt domináns tüszőm.

Most ketten vannak a pocakomban.


Valószínűleg nekem ezért sikerült így.

2012. júl. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ikreket szeretnél? Tudom,vannak példák,hogy milyen aranyosak meg édesek... hát,igen valóban.Először viszont utána olvashatnál,milyen kockázatokra is számíthatsz egy ikertehességgel.Például sokkal nagyobb az esélye a koraszülésnek is.Az enyémek a 29. héten születtek,igaz ők hárman voltak.Azért mesélhetnék hány kettes ikerpárt kezeltek a koraintenzíven,míg az enyémek ott voltak... Az egyik kislányom agyvérzést is kapott,mert fejletlen volt.Most 2,5 évesek,és mindhármat fejlesztésre kell hordanom.Jó,tudom az enyém extrém eset,de ilyenkor az gondolja az ember,hogy inkább jöttek volna egyesével,időben egymás után,de egészségesen!Persze sok olyan esetet is tudok,akik majdnem végigvitték a 40 hetet,nem is hiszik milyen szerencsések!
2012. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az 50-50% hülyeség! Akkor minden második terhesség iker lenne? Gondolj már bele!...
2012. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál ultrahangot is csinált ikreim vannak!:))))) Eddig nem lehetett észrevenni mert az egyik takarta a másikat! Nagyon nagyon akartam lehet hogy ezért sikerült! Köszönöm a válaszokat! =) 22khm
2012. júl. 4. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez komoly? 22 hetesen vették észre, hogy ketten vannak? Hol volt akkor a szemük eddig?!? Atya ég!

Gratulálok, nekem is ikreim vannak, nagyon szuper! :-)

2012. júl. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!