Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont ma van egy hete, hogy...

Pont ma van egy hete, hogy késik a menzeszem. Múlt7 szerdára vártam, de sehol semmit. Szombaton reggel csináltam tesztet, de negatív lett. Azóta sem jött még meg. Beágyazódás után hány napig érdemes még megcsinálni a tesztet?

Figyelt kérdés
A párommal május 26.a óta próbálkozunk a babával,viszont nem veszek úgy észre magamon terhességi tünetet.A hőm 36.2 és 36.6 között van.Pont ma egy hete voltam házidokinál,mert nagyon fájt a torkom,és írt fel antibiotikumot,Maripent.Lehetséges,hogy amiatt késik ilyen sokat??Másnak is késett ettől a gyógyszertől?Már 9 éves menstruálok,SOHA nem maradt még ki!!Egyetlen egyszer fordult elő 9 év alatt,hogy késett 2 hetet,de kimaradni soha nem maradt ki 1 hónapot sem!!3-4 nap késés elő szokott fordulni,de ma már 1 hete késik.
2012. jún. 26. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hét késés után lett csak pozi a tesztem. :)
2012. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én a helyedben csinálnék még egy tesztet!De sajnos a hőd nem elég magas ha nem jön meg irány a doki ő többet tud mondani!Azért szurkolok!De ne keseredj ha most mégsem vagy az minden hónap egy új próbálkozás új remény!
2012. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 naca81 válasza:
Szia! Nem szeretnélek elkeseríteni, de én is így jártam nem régen. Antibiotikumot szedtem, stresszeltem, és kimaradt egy ciklusom. De azért drukkolok, hogy baba legyen.
2012. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát és bíztatását,de sajnos kb 1 órája megjött :( :'( Nincs babám :( Biztos csak az antibiotikumtól késett pont 1 hetet.
2012. jún. 26. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont most tettem fel ilyen kérdést... Hasonló a helyzet. 6 napja késik, és negatívot teszteltem tegnap is, ma is. Múlt hónapban volt két pozitív tesztem, de utána megjött... Nem volt beágyazódás. Most meg nem jön meg, de teszt nem jelzi. Még az a reményem, hogy a "Jónás napomra" hivatkozom, ami a mensi előtt egy héttel volt. Állítólag akkor is meg tud foganni a pici. Az alapján meg lehet, hogy még nem jelez a teszt. Az első hozzászólónak köszi a jó hírt! Hogy akár két hétig is "titkolózhaz" a pocaklakó a teszteken. Drukkolok neked is! Meg mindenkinek, aki annyira vágyik rá, mint Mi....
2012. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!