Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Május 31-én volt...

Mit tegyek? Május 31-én volt az utolsó mensim. Június hónapban nagyon rajta voltunk a babán, a párommal 2 naponta voltunk együtt.28-án kellett volna megjönnie, de nem jött. Meg is örültem, másnap teszteltem x-epillel nega.

Figyelt kérdés
Ma reggel ismét ezzel, ez is nega.El vagyok kenődve, meg bizonytalan is vagyok.A hőm 37,5.elmentem vettem egy medilab tesztet.Úgy döntöttem ez az utolsó.Szerintetek mikor csináljam meg.Soha nem késett 1-2 napnál többet....és érzem, hogy sikerült, csak úgy elszomorodtam ezektől a tesztektől.Más is járt már úgy, h csak 1-2 hét után lett +??
2012. júl. 4. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet most később volt peteérésed!

Én várnék azzal a teszttel még vagy 4-5 napot!!

Ha akkor is negatív, akkor nem vagy terhes, akkor valami más van a dologban!!

2012. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!