Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most doki segit hogy...

Ha most doki segit hogy terhes legyek kőtelező őt akkor felfogadni?

Figyelt kérdés
mármint ugy értem nekem nincs pénzem 70000ft kőrűl fizetnem szűlésért.vagy az akkor már ciki ha nem foadom fel?
2008. máj. 2. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ciki vagy nem ciki,bármelyik orvoshoz is mégy,sajna 70 körül van a tarifa és olyat úgyse találsz,amelyik ingyen vállal.Az egyik ismerősöm emiatt nem fogadott dokit,h drága,hát meg is lett az eredménye,megszenvedett a szülésnél rendesen.Tudom,durva,de sajna ilyen világban élünk.Akkor kapsz rendes ellátást,ha fizetsz.Egyébként szülés után adják ezt az egyszeri segélyt,nem tudom,mi a pontos neve,talán egyszeri anyasági vagy valami hasonló,ami kb. 70 körül van.Ebből szokták fizetni az orvost.
2008. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és ha meg ez a doki az elejétől a dokid,akkor kár is lenne másikat választani ha elégedett vagy vele.Persze nem kötelező,de ha felfogadod,akkor garantáltan lesz doki,aki akkor is törődik veled,ha bármi gondod van és tuti ott lesz a szülésnél.
2008. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kőszi és ha nem fogadom fel szűlésre csak megyek hozzá terhesgondozásra?
2008. máj. 2. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!