Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor is van peteérésem ha...

Akkor is van peteérésem ha nem érzem ugye? Vagy mindenképp érezni kell?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem éreztem, mégis itt csücsül az ölemben egy gyönyörű 7 hónapos kislány.
2009. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy lettem terhes hogy mensim se volt,nem is gondoltam,hogy peteérés van.
2009. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

ezen már én is elgondolkoztam, van mikor érzek vmit, van mikor nem. De én arra gondoltam, hogy de

De hányan vannak akik véletlen esnek teherbe, gondolom, ha igenis határozottan érezné, hogy na ma szúrkálok, tehát... akkor aznap nem csinálná nyugodtan és esne véletlen teherbe, amire aztán később, utólag jön rá.

szóval biztosan lehet, én nem hiszem hogy mindenkinek mindig éreznie kéne, csak ilyenkor ha tervezetteben babát szeretnénk jobban figyeljük magunkat.

2009. júl. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem érzem. Pedig van.
2009. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell érezni feltétlen. menj el egy ciklus monitorra ott kiderült. vagy vegyél lh tesztet
2009. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azelőtt én sem éreztem, csak mióta figyelem magam.
2009. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!