Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a prolaktin, és a THS...

Naca81 kérdése:

Ha a prolaktin, és a THS szintem normális, attól még lehet hormon bajom? Görbe lent

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 4. 22:17
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs, elírtam TSH
2012. júl. 4. 22:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, nekem is tökéletes volt mindkettő, csak éppen olyan szép PCOS-em volt, hogy csak na. De mindenre van megoldás, a babánk hála Istennek már 2 hónapos, a kiságyban piheg. :)


Hormonsort kell nézetni, nem csak ezt-azt.

2012. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pajzsmirigy miatt voltam háziorvosnál. ő csak ezt nézetheti meg. pénteken megyek nődokihoz. remélem okosabb leszek.
2012. júl. 4. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A Tsh-t megkérheti vérvételre a háziorvos de a többi pajzsmirigy hormont csak az endrokrinológus vagy a nőgyógyid, nekem a tsh-normális volt 4 , határon ugyan, erre az endrokrinológus nézetett ft-ket stb és akkor kiderült, hogy pajzsmirigyalulműködésem van mert a doki azt mondta, hogy önmagában a tsh nem jelent sokmindent..hiába jó a négyes érték ahhoz, hogy babás legyek lejjebb kell azt is vinni..na azért megsúgom néggyel simán terhes lettem., volt..a hőm mindig alacsony volt, viszont nekem a prolaktinom is magas volt, még akkor is csak ötvenre csökkent amikor terhes lettem..
2012. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nekem 303 a prolaktinom, és 1,53 a TSH. az szerintetek milyen?
2012. júl. 5. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
tsh, nagyon jó, prolaktint le kell még tornázni mert még magas.50-nél már sikerülhet(mint nekem) szedni kell gyógyszert és szépen leviszi.
2012. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!