Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor telik már le ez a hét?...

Mikor telik már le ez a hét? Pozitiv teszt és várni kell hogy orvos is lásson. Utrogestant kaptam az előző 2 vetélés miatt. Ez a várakozás őrület, tehességi tünetem semmi.

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:

detto igy voltam mult héten kedden voltam dokinál (igen korán) igy csak peteszákot látott aztán visszarendelt most keddre akkor meg nem tudtam bemenni igy holnap reggel 8 ra megyek nagyon nagyon hosszú volt az idö de már csak egy nap és remélem csak jóhirrel szolgálhat a doki!!!

kitartás tudom hogy nehéz

2012. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok neked! Én is épp várok! Utálatos!!!!
2012. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De jó Nektek lányok...:-)

Én most várom, hogy végre valahára megjöjjön és utána elkezdhessem a következő Clostys hónapom. Előző Clostysban egyből terhes letterm, de sajnos elvetéltem. Most egy hónap szünet és utána a következő próbálkozás. Nagy reményekkel állok neki...


Gratula Nektek!

Ja az idő siettetésére nekem eddig csak egy dolog jött be, ha vásárolgatok. Se a sok munka, sport, olvasás stb nem foglalt le, egyedül ha vásárolgatok. Ajánlom Nektek is!

2012. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mit ne adnék ha egy petezsák szikhólyaggal diagnózisom már lenne
2012. júl. 5. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szorítok neked és a többi hozzászólónak is. Nem tudom, hogy biztat-e, de két babóm van egy fiam és egy lányom, de egyik alkalommal sem volt terhességi tünetem. A harmadik hónapban jártam, mikor elkezdtem kívánni a tejölös uborkasalátát, de azt a várandósságom egész ideje alatt. Lehet, hogy neked sem lesz tüneted.
2012. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szeretném megkérdezni, hogy az első utro-s hónapban sikerült a baba? :)
2012. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utrogestan akkor kaptam, amikor már tudtunk az új terhességről. Az előzőnél is kaptam, de nem az lehetett a baj, mert mised ab. lett a vége. Pedig az első terhességemnél (aki már 3 éves) semmi baj nem volt. Azóta meg nem akar össze jönni. Remélem ezzel a mostanival minden rendben lesz.
2012. júl. 8. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!