Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után ki mikor...

Spontán vetélés után ki mikor esett teherbe? (nem volt művi beavatkozás)

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem volt beavatkozásom, 2 ciklust kellett kivárnunk,és utána egyből terhes is lettem.

39hkm

2012. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az első spontán vetélésem után 3 hónapra terhes lettem,majd annál sajnos kellett művi beavatkozás is..de rá 4hónapra egy egyszeri alkalomtól terhes lettem..már nagyon vártuk de féltem mi lesz..most egészséges 3és fél éves ill van tesó hugika aki 2éves.

Sok sikert,és jó egészséget nektek!

2012. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3 hónapra, állítólag utána gyorsabban megy.
2012. júl. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 hónapra rá
2012. júl. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is mindenhol ezt olvasom, hogy állítólag gyorsabban meg utána. De a dokim azt mondta, nincs összefüggés a kettő között.

Bár abban látok logikát, hogy a szervezeted már fel van turbózva, mert a hormonszinted egyszer már tökéletes volt a terhességre és utána könnyebben állnak be újra a hormonok.

Én most a spontán vetélés utáni első hónapomnál tartok.

2012. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én is reménykedek nagyon,hogy minél előbb jön,több mint 1 évet kellett várnunk:(
2012. júl. 3. 17:25
 7/12 anonim ***** válasza:
kinek hogyan sikerült? összejött a baba??
2012. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok!Remélem mindenkinek sikerült.Nekem 5.-én volt 5 hónapos a kisfiam!
2012. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nekem sajnos azóta semmi jele nincs babának :(
2012. dec. 9. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
én 1 hónappal vagyok spontán vetélés után (5.hét).. most úgy néz ki, hogy kicsit eltolódott a peteérésem (26.nap), de remélem hogy a következő hónapokban sikerül. Ti védekeztetek utána, vagy próbálkoztatok??
2012. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!