Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 7 nappal...

Bubu18 kérdése:

Menstruáció előtt 7 nappal voltam együtt a barátommal, Most késik mert éppen ágyazódik be a baba? Ez hogy van?

Figyelt kérdés

#ágyazodás
2012. júl. 5. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtti hetedik nap, az ugye egy normál ciklus esetén a 21. nap. Elméletileg- de szigorúan elméletileg, ekkor már kisebb az esélye a teherbeesésnek. Nem védekeztetek?
2012. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy 2 hónapja hagytam abba a szoptatást, még rendcettelen az elölte lévő hónaphoz képest mindig 1 hetet késik.Ma kellet volna megjönnie,,érzem hogy görcsölök de nem tudom:S talán...Nem védekeztünk nagyon szeretnék még egy babát... Akkor mikor érdemes menstruáció utáni nap próbálkozunk??
2012. júl. 5. 22:24
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor helyesbítek,Most jött meg,,,,sajnos!!! Nem okozok bajt ha tampont használok? Sajnos az ovumat nem tudom kiszámolni?? Akkor mikor érdemes probálkozni
2012. júl. 5. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mindig azt mondják hogy a ciklus 10. napjától legyünk együtt a ciklus 20. napjáig. Bár kérdés milyen hosszú a ciklusod.
2012. júl. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!