Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond lehet belőle? Ártok...

Gond lehet belőle? Ártok evvel neki?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nevetségesnek fog tűnni a kérdés de azért felteszem. Ha próbálkozunk a kistesóval viszont a 10 hónapos kisfiamat nagy gimnasztikai labdán (amit vajudásnál is szoktak használni) szoktam ringatni (az az rajta ülök a kicsi a kezemben és azon rugózok le fől hol gyorsabban hol lassabban) lehet gond avval, hogy az esetleg megfogant baba ott van a pocakomban?
2009. júl. 10. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, de miért gondolod, hogy igen?
2009. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fú bocsi, én nem is értem a kérdést :S
2009. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Talán azért mert van, hogy 20-30 percet is rugózunk a labdán a picivel és csak úgy eszembe jutott, hogy nem-e lehet ebből gond. Néha én is úgy érzem, hogy kár ilyen miatt aggódni de gondoltam egy kérdést megér.:)
2009. júl. 10. 13:46
 4/8 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak.

Szóval elhatároztuk a férjemmel, hogy szeretnénk kistesót a 10 hónapos fiunk mellé. Tehát próbálkozunk :) ergo lehet, hogy már ott van a pocakomban a bébi viszont még nem tudunk róla.Viszont a kicsinkkel aki 10 hónapos aktívan kell foglalkozni. Az egyik ilyen "foglalkozás" a gimnasztikai labdás dolog(amit a kérdésben leírtam)

Így érthetőbb?? :))

2009. júl. 10. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj, nyugi
2009. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz baj. :-)


Egyszer írta iss valaki, hogy a nagymamája lány koréban teherbe esett falun. Nagy szégyen volt neki, el akarta csinálni, a legnehezebb munkkat végezte a mezőn. nem lett semmi baja.


Extréám példa volt, tudom, de ennyitől semmi baja nem lesz a babának. Pláne akkor nem, amikor még olyan nagyon pici, csak egy sejtcsomó, szinte még be sem ágyazódott, csak szabadon lebeg a petevezetőben vagy a méhben. A méh nagyon biztonságos hely a számára, annél sokkal többet kibír, mint hogy a kisfiad nekidől a hasadnak.

2009. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel 100%, hogy nem ártasz!
2009. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Gondoltam egy kérdést megér:)

2009. júl. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!