Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbizhatóak a terhességi...

Megbizhatóak a terhességi tesztek?

Figyelt kérdés
ma regel az elsö vizeletből teszteltem egy medi-lab csikal ami halvány+ lett.a biztonság kedvért egy fortunával kazetásal is ami neg lett szerintetek?
2012. júl. 6. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hanyadik dpo-n vagy.???
2012. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
első válaszolonak:nemértem.bocs.
2012. júl. 6. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
azt kérdezte, hogy hanyadik ciklusnapodon vagy peteérés után. Késik már? (hány napod van még a nem vártig) Lehet korán teszteltél. Bár sokan azt mondják, hogy a medi-lab szokott fals pozitív lenni.
2012. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjönnie a menzeszednek? Lehet, hogy korai volt a tesztelés még, ezért nem mindegyik mutatja ki, viszont a medi-labról sok rosszat hallottam, gyakran mutat halvány pozitívat nem terhesség esetén is.
2012. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
28 napon vagyok és ha pisilek nagyon picit sötét barnás már meg kelene jönie és jun 29-én uh-on voltak tűszők de én gondolom jun közepe fele (eshetem teherbe?)
2012. júl. 6. 17:21
 6/10 anonim válasza:
4 nődokit kérdeztem meg eddig. Az összes azt mondta, hogy igen.
2012. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen tüszők voltak? Mert ha érőben lévő tüszők, akkor még akkor 29-én nem volt meg az ovud, hanem utána valamikor lehetett, és azt még nem tudja kimutatni a teszt. Ha meg juni közepén estél teherbe, akkor meg már erősen pozitívnak kellene lennie a tesztnek.
2012. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szia.bocsi de nem értem milyen 4 nő dokit kérdeztél meg?és mi igen?ha tudol légyszives válaszolj köszi.
2012. júl. 7. 08:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom úgy értette, hogy 4 nőgyógyászt kérdezett meg a terhességi tesztekről, és mind a 4 azt mondta, hogy megbízhatóak.

Amúgy teszteltél azóta újjal, vagy még vársz?

2012. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem teszteltem,mert nem merek mint ahogy irtam is másikal is a fortunával az neg lett.vagy azér mer olcsó tesztek?halotam már ilyet is,de amugy meg ha van terhesség mindegy milyen márkájú a teszt gondolom,.?!
2012. júl. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!