Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja használok ovulációs...

LillyMarie kérdése:

4 napja használok ovulációs tesztet, a mai teszten halványabb a tesztcsík mint a tegnapin, de a tegnapi sem ugyan olyan mint a kontroll csík. Ez azt jelenti tegnap ovulaltam? Nem baj, hogy nem volt ugyan olyan erős a tesztcsik?

Figyelt kérdés
Ez az első clostis hónapom, már 8 hónapja próbálkozunk...Ha tegnap volt ovum, akkor ha tegnapelőtt este voltunk együtt az jó ugye?

2012. júl. 6. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez még negatív sajnos. Csakis és kizárólag azt vedd pozitívnak ami ugyan olyan erős, vagy még erősebb!!

De próbálkozni persze kell, két tesztelés között is lehetett.

2012. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én két hónapig ovuteszteltem, de én rendeltem a vaterarol 30db-ot, 2500ft-ért, és minden nap csináltam. Mar a mensi után is, mert ki tudja :))

Volt olyan, hogy egyik nap erősebb volt az a kis halvány csík, a másik nap meg szinte alig látszott. De ez több dologtól függhet. Lehet, hogy sokkal többet ittál ma, higabb a vizeleted, bármi lehet. Ha ovud van, akkor ugyanolyan eroseggu, vagy erősebb lesz mint a kontroll csík. Sok sikert!!!!

2012. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam, ugyanolyan erős, csak vékonyabb a tesztcsík. Azóta csináltam megint tegnap és azon már alig volt kivehető.
2012. júl. 8. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!