Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, reggel 7kor...

4 napja késik, reggel 7kor megcsináltam a tesztet (Gabriel) és csak a kontroll csíkot láttam erősen. Visszafeküdtem,11-kor felkeltem és a második csíkot is nagyon vékonyan, de látom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon feszítenek a melleim, ami soha nem volt menzesz előtt, érezgetem a hasfájást, de közel sem annyira mint mikor megjönne. Mindig pontos volt a menzeszem.
2011. dec. 6. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Amúgy csinálj holnap egy másik tesztet. Az, hogy órákkal később halvány csík vagy erős csík jelenik meg az semmit nem jelent.

Nem hiába írják rá, hogy 10 perc után az eredmény már nem irányadó!

2011. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tesztelj újjal, ez kétesélyes. Nálam az időntúli + tesztek nem jeleztek babát.
2011. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sya, nem tudod feltenni a képet? Amúgy csinálj egy másikat reggeli vizeletből....szorítok:)
2011. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
nekem volt,hogy pár óra múlva volt pozitív.másnap másik teszt reggeli pisiből negatív.kb másfél hét múlva csináltam megint tesztet,az már pozitív volt.szerintem pár nap múlva csinálj másik tesztet.
2011. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Úgy döntöttem, h hétfőig várok (vagy péntekig:) ) és csinálok még egyet. Ma reggel volt pár csepp sötét vmi, de még reménykedek, h nem jön meg!
2011. dec. 7. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Megjött?

2011. dec. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos meg! Sok nagy csomóval és óriási görcsökkel mellékelve. 6 nap késés után... :(
2011. dec. 12. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!