Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, babás vagyok? Bővebben...

Lányok, babás vagyok? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Hétfőre nem várom.Ma dél óta többször volt émelygésem,s kicsi hányingerem,valamint hirtelen rám tört a boltban a hőhullám,kitudtam volna bújni a testemből.A melleim inkább oldalt fájnak,főleg estére.Vettem is ma 3 különböző tesztet a DM-be,s a Clear Blue mutatott csak haloványka + at.A másik kettő -.Illetve az egyik gyanus de az lehet hogy inkább szellemcsíkos.Mi a véleményetek? S ha mégis babás lennék mit tudnék tenni hogy be is tudjon rendesen ágyazódni?
2009. júl. 10. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak hitegetni de az a tapasztalat, hogy bármilyen halovány is az a csík...az bizony két csík. Ha van egy, akár halovány pozitív teszted, akkor terhes vagy.
2009. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj meg egyet reggeli vizeletből... nekem egy picit gyanús, hogy 3 nappal a nemvárt előtt Te napközben pozitívat tesztelsz, de vannak csodák. ha tenni akarsz valamit, akkor pihenj sokat, ne stresszelj és esetleg igyál palástfű teát, ha van otthon. de ha nincs, már ne kezdj el szaladgálni érte :)
2009. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


3 nappal a nem várt előtt, nekem is alig látható halvány tesztem volt. Most vagyok 11 hetes babás! :)

Drukkolok!!! :)

2009. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt napján,és utána még azon a héten 2x volt pozi tesztem és mégse maradt meg a baba.Illetve a doki semmit sem látott.És 1 hét "késés" után megjött.Kicsit szomorú voltam ,de elfogadtam.

Szerintem legyél kis türelemmel,és pár nap múlva tesztelj újra,hátha akkor már erősebb lesz a második csík.

2009. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tényleg vannak csodák, én is a nemvárt előtt 2 nappal napközben erős pozitívat teszteltem. De ha van negatív teszted is, mindenképpen várd meg a vasárnapot v hétfőt és akkor tesztelj. Sok sikert.

16. hetes pocakos

2009. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább várj pár napot,hogy a hormonok termelődhessenek még,aztán első vizeletből csináld! Remélem nem csalódsz majd!!!Drukkolok!
2009. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! Én 4 hetes lehettem kb mikor Gabriellel teszteltem pozitivat. Gyógyszertárban vettem 800ft körül van az ára! Azt mondta a patikusnő, hogy 25-ös érzékenységű ugyhogy ki kell mutatnia ha baba van! Kimutatta, most vagyunk 9 hetesek! Sok sikert!
2009. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Várj egy két napot és a reggeli vizeletből tesztelj. Sajnos én is jártam már ugy,hogy pozitivat teszteltem és hirtelen erős görcs kiséretében megjött:) Az orvosom szerint korai vetélés lehetett,nem tapadt meg rendesen,bár ő se látott semmit csak a leirtak alapján diagnosztizélt.Némely teszt megtréfálhat ennünket mert igenis van áll pozitiv,ha pl jó 10 perc elteltével nézed meg a negativ tesztet,nagyon halvány csikocskát,szinte alig láthatót mutat az is. Én azt ajánlom ha letellik a 10 perc dobd ki a tesztet a kukába ne nézegesd ,nehogy csalodásba ess.Inkább pár nap mulva csinálj másikat.
2009. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!