Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés mensi nélkül?...

Teherbeesés mensi nélkül? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Másfél éve szültem, azóta nem volt ciklusom. Múlt hét szombaton együtt voltunk a férjemmel, lehetett spontán pé-m, mert intenzív volt. Tegnapelőtt-tegnap végig 'mindjárt megjön' érzésem volt, örültem is neki, hogy kezdhetünk gyúrni a kistestvérre. De még mindig nem jött meg, csak húzódik a hasam alja meg bevillant, hogy a kislányomnál is a korai 'megjön-érzés' volt az első jel.
2012. júl. 8. 07:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja a melleim is teltebbek talán, de ez nem sokat jelent, még szoptatok.
2012. júl. 8. 07:44
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Simán teherbe eshetsz, hiszen peteérés kell a menstruációhoz, és ha volt és megtermékenyültél, logikus, hogy nem jön meg.Egy teszt megoldja a kétségeket.Ha tüneteid vannak, a teszt már kimutatja.:)
2012. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Abban egyet értek elsővel, hogy ha a "tüneteidet" baba okozza, akkor a teszt is kimutatja már, szóval tesztelj és kiderül!

Amúgy a menstruációhoz nincs szükség peteérésre, és "spontán peteérés" sincs. Viszont ha már készülődőben volt a peteérés (ami az első vérzés előtt is lehetséges), akkor egy orgazmus valóban egy-két nappal előbbre hozhatja.

Ami "gyanús", hogy egy héttel ezelőtt voltatok együtt, a megtermékenyüléstől számítva viszont 7-12 nap a beágyazódásig, és tüneteket csak 2-3 nappal később lehet legkorábban érezni.

Viszont az is előfordulhat, hogy egy korábbi együttlétből fogant az a bébi.


Na mindegy hogy is van, lényeg, hogy tesztelj és kiderül!

2012. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta pisilés után a wc papíron kis véres nyálka volt, szerintem mensi lesz, de ennek is örülök így lassan 2,5 év vérzéskimaradás után :)
2012. júl. 8. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!