Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nemvárt menses után 2...

Ha a nemvárt menses után 2 nappal tesztcsíkkal tesztelek a reggeli első vizeletből akkor ki kéne már mutatnia ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Elvileg igen de attól is függ mikor estél teherbe mert ha a peteérésed nem a 14 nap környékén volt hanem a 22 napon fogant meg a baba és pl. 28 napos a ciklusod akkor még nem biztos hogy kimutatja a biztos szerintem a kimaradás után 1 héttel
2012. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor már ki kellene mutatnia. De az is elképzelhető, hogy csúszott a peteérésed, ezáltal a teherbeesés is, és a menzesz érkezésének ideje is.
2012. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.Nekem nem mutatta ki.Aztán a következőt a kimaradt után 1 héttel csináltam,erős pozi lett.
2012. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a 22. napon van peteérés akkor nem normális ha 28 napra jön meg!...nem is értem miért írja ezt az első válaszoló...

Ez nagyon ritkán fordul elő hogy ennyire rövid a luteális fázis!

A normális időtartam peteérés után 12-16 nap,tehát már halványan de szerintem ki kéne mutatnia!Ha még sem egy pár nap és ki fogja mutatni!

Nekem nagyon nagyon halvány pozim lett mensi napján!

2012. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Ez egy példa mert van olyan hogy spontán peteérés és van olyan hogy 1-1 ciklusban később van a peteérés valami okból kifolyólag.Van olyan pl hogy valakinek rendszeres 28 napos a ciklus és a menczráció késik egy hetet és baba nincs csak a peteérés késöbb volt, de olyan is van aki 28 napos a ciklus és peteérés a 20-22 napon van ritka de van...attól ez nem hülyessèg.És van olyan akinek 1 hét után mutatja s teszt halványan a pozitívat mert olyan kevés a hormon a szervezetében!
2012. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt után 5 nappal teszteltem és full nega lett..el is keseredtem aztán csináltam rá 3 napra még egyet és halvány pozi lett..:)6 hetes vagyok az orvos azt mondta,hogy késői peteérésem volt!!Még lazán lehetsz babás..:)))Sok sikert neked :)
2012. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Akkor még egyszer:

Ha a 22. napon van peteérés akkor nem normális ha 28 napra jön meg!Ez nagyon ritkán fordul elő hogy ennyire rövid a luteális fázis!

Tehát egy szóval nem mondtam hogy lehetetlen,de abból nem igen lesz baba sem!Mivel a petesejt 5-7 napig vándorol és még 5 napig képes ágyazódni,tehát majdnem hogy fizikai képtelenség a 6-8 napos luteális fázissal teherbe esni!

Egyébként nekem mikor kitolódott a peteérés akkor "késett" a mensim is!Így normális!

A tesztek valószínű azért lesznek később pozitívak mert anyuka nem tudja mikor van pé,nem figyeli semmivel,így csak azt veszi észre hogy késik,de a teszt még nem mutat semmit a tolódás miatt,így 5 nappal meg egy héttel lesz csak kimutatható a terhesség!

2012. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. 29 napos ciklusnál nem lehet a peteérés a 22. nap környékén, mert ilyen rövid luteális szakasz mellett nem tud létrejönni terhesség. Olyan lehet, hogy valamilyen okból kifolyólag elcsúszik a peteérés, és mondjuk a 20-22. napon lesz, de akkor a menzesz se fog megjönni 28 napra, hanem a peteéréssel arányosan az is tolódik. Spontás peteérés pedig nagyon ritka, a ciklus 2. felében szinte valószínűtlen.
2012. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálam a 3. baba a menzesz előtt egy héttel jött össze, 29 napos ciklushosszal. semmi sem lehetetlen..mostmár azóta bajban vagyok pl a ciklus hosszával, mivel 29-32 napig bezárólag van és nem tudom mikor kell megjönnie tulajdonképp, és a peteérés a menzesz után a 9. napon volt észrevehető de pl a tesztem negativ... érdekes az emberi szervezet
2015. ápr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!