Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy a 12. hét után...

Normális hogy a 12. hét után picit enyhült a mellfájdalom? Nektek hogy volt ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt biztosra tudtuk volna, hogy sikerült a baba, már bedurrantak, főleg az egyik. Nagyon!!! Ahogy nem jött meg, a mellfájdalom egyre inkább távozott, félidő után megint lett kicsit, aztán most, a finishben jött megint, előtejjel együtt. Közben pedig semmi fájdalom... nyugi, nem fájhat mindig.
2011. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális :) Nálam is úgy volt, hol fájt, hol nem ... :)

Most sem fáj, majd fog :)


37 hkm

2011. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14hétig szinte sírni tudtam volna úgy fájt a mellem. ha éjszaka felkeltem vagy reggel, azt hittem leszakad, annyira fájt, tartani kellett a kezemben őket. ...aztán egyik napról a másikra elmúltak a tünetek és én sírva hívtam a barátnőmet aki szintén babát várt hogy biztosan baj van mert nincsenek tünetek, elmúlt a cicfájás is.....ő megnyugtatott hoszen ő is így volt vele....ma már 13 hónapos a lánykám :)
2011. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem is fájt, csak viszketett pár hétig, biztos akkor nőtt. Aztán elmúlt az is. Mondjuk nekem az egész terhességem tünetmentes, a fáradékonyabbságot leszámítva.

34hkm

2011. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!