Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaptatok már álnegatív eredmén...

Kaptatok már álnegatív eredményt terhességi teszten?

Figyelt kérdés
Van egy nyolc hós kislányom.egy hónapja késik.a terhességi teszt negatív lett.viszont nőtt a mellem és ugyanazok a terhes tüneteim vannak,mint kislányom hordásakor...egyetlenegy egy olyan alkalom lehet hogy lehet baba belőle..és még korai lenne nagyon,pici még a huncutkám!nem mentem dokihoz mert negatív lett a teszt..tudom,megyek most már,de szerintetek?
2012. júl. 8. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már egy hónapja késik, akkor nem hiszem, hogy korai terhességről lenne szó, ami azt jelenti, hogy már régen ki kéne hogy mutassa!


Nekem 26-28 naposak a ciklusaim és a 30. napon még negatív volt a tesztem, a 34. meg halvány pozitív! Nekem a késői peteérés miatt, csúszott ki ennyire a dolog, de egy hónapig akkor sem lehet negatív.


Ha mégis idegesít akkor keresd fel az orvosodat, mert más okai is lehetnek, annak hogy kimaradt a menzeszed!!

2012. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom nem vigasztal:

Nekem sajnos 3 hónapja késik a mensesem.

Két negatív teszt volt,voltam dokinál,valószínűleg hormon probléma,kaptam gyógyszert rá.

Mivel még kicsi a lányod,lehet,hogy belefér ez az elmaradás,nem állt teljesen vissza még a szervezeted.

Szerintem várj egy-két hetet,ha nem jön meg,menj dokihoz,ő biztos tud valamit tanácsolni.


Gratulálok a kislányodhoz,és nyugi,ne stresszelj:)

2012. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia kérdés hogy miota van menstruáciod ujra?Illetve szoptatsz e még?Meddig szoptatál mert ezek is fontos tényezök!
2012. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoptattam,mivel szív-keringési zavarok miatt olyan gyógyszert kell szednem,ami mellett nem lehet.a menszim tök rendben volt idáig,annyi csak hogy szülés óta sokkal erősebb görcsökkel járt.
2012. júl. 9. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!