Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiúk, férfiak, ti mit tennétek...

Fiúk, férfiak, ti mit tennétek, ha a párotok "szándékosan" esne teherbe tőletek, anélkül, hogy ezt veletek megbeszélte volna?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 23:40
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Amikor kiderült, hogy terhes, és kérdeztem, hogy dehát ez hogy lehet gyógyszer mellett, akkor mondta, hogy úgy, hogy valójában nem gyógyszer mellett...
2012. júl. 9. 16:24
 32/60 anonim ***** válasza:
100%

Aha... na, akkor ez az a pillanat, amikor szerintem azonnali érzékeny búcsút kell venni a hölgytől, gyerekestül... mert a továbbiakban úgysem tudnál megbízni valszeg egy olyan emberben, aki azt mondta hogy szeret, miközben saját életed egyik legfontosabb és leghosszabb távú kérdésében az orrodnál fogva vezetett a saját önös érdekei mentén...

Szóval, én egyébként minden más esetben a béke, és a konfliktusok megoldásának pártján vagyok, pont ez az a szoros kivétel, amikor azt mondom, hogy dobni... mielőtt a következő 2-3 évben még teljesen ki is csináljátok egymást... mert lehet, hogy ideig-óráig azt hiszi msgáról az ember, hogy ezt megbocsájtja, de valójában nem nagyon lehet...

2012. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
50%
Sokan elmondták már a véleményüket, én is becsatlakozom. Ha két ember ebben az alapvető kérdésben nem tud megegyezni, az már eleve baj. Lehet ilyen téren kompromisszumot kötni, hiszen nem mindenkinek indul be egyszerre a "szülői ösztön". De a gyerekvállalás felelősség, egy életre, két fő részére. A legjobb, ha egy kapcsolatban ez nem tabu téma, hanem előkerül, és a pár folyamatosan beszél róla. Hiszen ugye élnek nemi életet, becsúszhat egy baba a szó legszorosabb értelmében véve is véletlenül. Vallom, hogy mindenki úgy éljen nemi életet, hogy számoljon azzal, a védekezésnek megfelelően ilyen-olyan mértékben van esély egy porontyra. Ha egy nő hazudik, kijátssza a párját, azt mondom, valahol azért mind a két fél hibás. Hiszen oka van, hogy a nő sunnyogott... Valahol akadozott a kommunikáció. Persze ettől függetlenül, ez nem járható út, nem tisztességes megoldás, nem fair. Én nő vagyok, és a párom akarata ezen a téren szent és sérthetetlen. Ketten vagyunk egy pár, közösen döntünk, és egy gyermek kiegészíti a kapcsolatot, nem pedig tönkre teszi. Ahol pedig az egyik fél nem akarja, ott igenis sanszos, hogy tönkre megy a kapcsolat. Ha férfi lennék, valószínű, hogy ez minimum bizalomvesztés, de ha tönkre megy ebbe a kapcsolat, az se meglepő. Mindazonáltal én vállalnám a gyereket, csak az anyukát nem. Elvégre nem a gyereket kell büntetni az "anya" szellemi képességei miatt.
2012. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan az esetedre gondolva, Tisztelt Kérdező, a hölgy rendesen átvert, hiszen azt mondta, hogy szedi a tablettát, aztán mégsem. Ez így maximálisan inkorrekt.
2012. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%
Bár én eddig a válaszadók többsége ellen voltam, de most hogy közölted hogy hát kamuzott egy nagyot, így azt mondom hagyd ott a fr*ncba!!!!!
2012. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Szóba került a baba dolog, fél éve élünk együtt, ő nagyon szerelmes és nagyon akart gyereket, én sem zárkóztam el tőle, csak még várni akartam. Aztán egyik hónapban nem vette be az első tabit, aztán a másodikat... Azt mondta maga sem gondolt bele igazán, hogy ez így sikerül, ráadásul első hónapban, amikor nem szedte.
2012. júl. 9. 23:17
 37/60 anonim ***** válasza:
100%

Nézd Kérdező, évtized alatt az én párommal is megesett, hogy nem kezdte el a hónapot, aztán már "így alakult"... de tudod, akkor SZÓLT, hogy ez van, ezzel kell kalkulálni... mert nem becsapni akart engem.

Szóval egyébként én minden más helyzetben a problémák megbeszélése és a megoldás keresése párján vagyok, ha most egy afroamerikai kosárlabdacsapattal történő gang-bang party lenne a téma:) arra is jó eséllyel azt mondanám, hogy hát megtörtént, túl kell lépni rajta, de spec pont ez a kérdésben szereplő dolog az a téma, amiről az a véleményem, hogy nem lehet túl lépni rajta, legfeljebb látszólag, és ideig-óráig... épp azért, mert nem egy múltbéli eseményről szól, hanem egy a jövőben majd bekövetkező élethosszú, de legalább több évtizedes kötelezettségről... amiben törvényszerűen lesznek hullámvölgyek, amikor törvényszerűen egymás fejéhez fogjátok vagdosni ezt a dolgot.

2012. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
41%

Na ácsi!

"ő nagyon szerelmes és nagyon akart gyereket, én sem zárkóztam el tőle, csak még várni akartam...."


Akkor kérdező te ugyan olyan hibás vagy a dologban!Persze a kedves párod a legnagyobb hibás mert nem szólt de te is vétkes vagy!

Gondolkodj már!Egy nőnek ha egy férfi azt mondja nem zárkózik el a gondolattól....csak még várni akar,az pont azt sugallja hogy "oké,várni akar,de nem bánná ha becsusszanna!" Erre te meg úgy csinálsz mintha a spermád véletlenül szállta volna meg az asszonyt,vagy tömködte volna magába...


Az egyik barátnőm és a pasija hasonlót játszott hosszú évekig...a pasi beszélt a gyerektémáról hogy majd ilyen hogy majd olyan lesz és ezzel mindig reményt adott a csajnak hogy na akkor lehet nem sokára...egy túróst,a pasi áradozott csakhogy még 5-7 év mulváról beszélt,a csaj meg már akart hamarabb!

Mi a tanulság?

ATTÓL MERT FOGAMZÁSGÁTLÓT SZED NEM KELL TELEDURRANTANI!

Itt eleget olvashatod hogy hányan estek rendszeresen szedett fogamzásgátló(!!!!) mellett teherbe!

Na hát akkor ennek fényében ítélkezz és ítélkeztess másokkal a párod felett!

Csúnya dolog amit tett és nincs is rá mentség!De ha te voltál olyan kedves televágni akkor viseld a következményeit!A barátnőm pasijának legalább volt esze és még fogamzásgátló mellett sem élvezett bele barátnőmbe!

Kicsit higgadj le és ha úgy érzed hogy működhetne a dolog akkor beszéljétek meg!

Ha nem,persze senki nem ítél el,mert ez így nem fair veled szemben,de azért nem az anyádat ölte meg,hanem egy gyerekkel akar megajándékozni!


Az a baj hogy ebben nincs csak fehér és csak fekete!Itt annyi mindent figyelembe kell venni hogy nem szabad elkapkodni a döntést!Vannak a pozitívumai és persze a negatívumai!Csak kérdés melyiket érzed többnek!

Na én azt kívánom hogy döntsd úgy ahogy a legjobbnak érzed,de ne csak most érezd jobbnak,hanem a jövőben is!

2012. júl. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
37%

Utolsónak igaza van maximálisan.

Nyilán a csaj a legnagyobb hibás a történetben, de azért te se vagy ártatlan.

Hiszen azt mondtad, hogy te sem zárkóztál el előle. Nyilván a csaj úgy gondolta, hogy akkor nem baj, ha "becsúszik".

2012. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
39%
Miért kedves előző, szerinted mit kellett volna mondani a Kérdezőnek, ha ő majd néhány év múlva szeretett volna gyereket??? Azt, hogy "soha, semmiféle körülmények között nem"??? Mi számít egy nő számára egyértelműnek, amit azután nem úgy értelmez, ahogy az ő érdekei kívánják? Az ember írja le, hogy legkorábban 3 év múlva akar gyereket, teszemfel, és irassa alá vele, közjegyző előtt, és akkor komolyan veszi???
2012. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!