Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki gyógyszer...

Van itt olyan, aki gyógyszer mellett esett teherbe? Kiderült, hogy mi volt az oka? Rendesen szedte a gyógyszert? A párja, vagy más valakije nem fogta rá, hogy "szándékosan" csinálta?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
gyógyszer sem 100% úgyhogy van ilyen nő bőven
2012. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm járt így. Volt már egy ikerpárja, és nem akartak több babát. De becsúszott, nem derült ki, hogy miért. Állítása szerint rendesen szedte a gyógyszert. A férje nem gyanusítgatta, sőt, a 3 kissrác közül ő a kedvence, ha lehet ilyet mondani :)
2012. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is így született a kislányom rendesen szedtem közti vérzésem egy kis pecsételés elmentem a dokihoz azt mondta ne agodjak semmi baj gyógyszer miatt van köv hónapba meg se jött ak már vissza jött a dokim aki megvizsgált és mondta hogy baba ennek 2 éve a párom azt mondja sokszor hogy direkt volt de nem :(
2012. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és kiderült, hogy hogy csúszott be? esetleg alacsony volt a gyógyszer hormontartalma? azóta változtattatok a védekezésen?
2012. ápr. 9. 23:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer pont úgy volt belőve az egyik családi utazás, hogy mire hazaérünk, akkor rá két órára vehessem be a tablettámat. Hát, késett a vonat, négy órát. Hazaértünk, kipakoltunk, és csak utána vettem be, majdnem 4 óra késéssel. Teherbe estem. El is vetélt, szörnyű pokol volt. Azóta nem tudom megtartani a babát, hiába akarunk.

Párom sose kérdezte, hogy direkt volt-e, ő nagyon örült a hírnek, és nagyon le volt törve, amikor elvetélt a pici.

Miért? Hát az orvos azt mondta, hogy ez a 3, majdnem 4 óra késés a hónap közepén is lehetett az oka, de nem tartja valószínűnek - vérképem és hormonjaim alapján azt mondta, hogy ez az együttes helyzet véletlen volt, simán teherbe eshettem volna attól a fajta tablettától akkor is, ha rendszeresen szedtem volna. Nem fogadtam el másfélét, inkább gumira váltottunk.

2012. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy simán teherbe eshettél volna attól a tablettától? mi volt vele a gond? alacsony volt a hormontartalma? melyik tablettáról volt szó? Én yazminelle-t szedtemem. ... Amig még nem voltam terhes.....
2012. ápr. 11. 11:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem volt megfelelő valamiért. Nem a hormontartalommal volt a baj, hanem... ez elég komplex dolog, a lényeg, hogy eléggé egyedi eset vagyok, mert nem úgy termelem az enzimeket, ahogy rendesen kéne, és nemcsak a nőiségemre hat ez ki. Pl kórosan vérszegény is vagyok ez miatt, konkrétan erre a vasat kétóránként pótolom, de van sok-sok más apróság is...

Hiába volt viszonylag erős a tabletta, nekem másként hatott, nem olyan erősen, mint kellett volna.

2012. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Baj volt a régi tablettámmal. Állandó, véget nem érő vérzések. Gyógyszeres leállítások után felírta az akkori dokim a Femodent. 2. hónapra +10kg-ot szedtem magamra, és terhes is lettem. Mondhatni nem jött be. Sajnos a baba nem maradt meg. A párkapcsolatom teljesen ráment. Nem azért mert szándékosságot feltételezett, hanem az elvesztést nem tudtuk feldolgozni.
2012. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Tanulságos történet...
2012. ápr. 11. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!