Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismertek olyat, vagy veletek...

Ismertek olyat, vagy veletek előfordult, hogy 10 nappal nemvárt elött negatív volt a teszt, utána mégis baba lett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 01:33
1 2
 1/11 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

10 nappal nemvárt előtt miden teszt negatív, hacsak nem volt különlegesen korán az ovud. Nemvárt napján, vagy utána érdemes tesztelni, addig nem.

2012. júl. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az elsőnek,még a beágyazódás sem történik meg olyankor
2012. júl. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az összes teszt és az összes orvos elmondja,leírja hogy mensi előtt nem érdemes tesztelni,pláne nem 10 nappal!

Ha olvasom mindenhol le van írva hogy mensitől vissza számolva 12-16 napra van az ovuláció,de az átlag 14 nap!Tehát ha mensi előtt 10 nappal teszteltél akkor kb 4 napja lehetett meg a petéd ha sikerült megtermékenyíteni,ami majd csak azután pár napra kezd el beágyazódni!

Nekem mensi napján is extra halvány volt a tesztem,pedig akkor már peteérés után voltam 12 nappal!

2012. júl. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy írták! :) Nekem még mensi előtti napon is negatív volt, 2 napra rá lett nagyon-nagyon halvány, reggeli első pisiből!
2012. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkivel ez van. A gyerekek 100%-a így születik!!! :D (ezt a kérdést...)
2012. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Válaszolok akkor tehát 20 nappal az együttlét után(úgy,hogy épp menzesz utolsó napján voltunk együtt) korai volt a teszt????

Máshol már mindenhol azt a választ kaptam,hogy nem.

Meg akkor miért írja mindenki mindenhol,hogy együttlét után 2héttel már kimutatja????

2012. júl. 9. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy kis biológia: A peteérésed 2 héttel a mestruációd előtt van, és akkor eshetsz teherbe csak és kizárólag, amikor peteérésed van. Közvetlenül a menstruációd után szinte 0 az esélye, hogy teherbees, bár létezik olyan, hogy spontán peteérés, ami a ciklusodtól függetlenül történik, de az nagyon ritka és nem érdemes rá alapozni. A teszt 2 héttel a teherbeesésed után mutatja ki a terhességet, viszont teherbe esni csak peteéréskor tudsz, tehát 14 nappal a menstruációd előtt, így ha jó voltál matekból (vagy az ujjaidon kiszámolod), akkor egyértelmű, hogy először az elmaradt menstruáció első napja körül mutatja ki a teszt a terhességet. Egyébként pedig a kérdéseid alapján nem biztos, hogy neked gyereket kellene szülnöd...
2012. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem,tehàt az eddigi több tucat vàlaszoló meg idióta volt?Mert pàrszor màr kiraktam a kérdést,mindenhol azt a vàlaszt kaptam,hogy 20 nappal az együttlét utàn a teszt biztosan kimutatta volna(màshol meg màs lànyoknak.azt javasiltàk,hogy vàrjanak az EGYÜTTLÉT UTÀN 2hetet,akkor màr mutatja a teszt.....ezek szerint több tucatnyi rossz vàlasz van?????
2012. júl. 9. 15:31
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor rosszul értelmezted!nem olvastad el a teszt tájékoztatóját?!abba is egyértelműen minden le van írva!HA 28 napos ciklusod van akkor 14. napon van peteérésed,és rá 14 vagyis 2 HÉT múlva tesztelhetsz.Érted már? ha nem nézd meg a google-n az biztos nem hazudik neked
2012. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem,de azért köszi a bunkó hangnemet.
2012. júl. 9. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!