Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tud olyan esetről, hogy...

Ki tud olyan esetről, hogy sikeres lett a terhesség az Aviva vagy az Arwen torna hatására?

Figyelt kérdés

(pfff. off: ezek a "nem csevegős oldal"-ra vonatkozó kérdés visszadobások idegesítőek. ha azt írom "szerintetek", akkor korrektül fogalmazok meg egy kérdést, a többiek véleményére kíváncsian. nem öt órai teázni szeretnék velük.)

on: szóval Aviva vagy Arwen. Ismertek e valakit, akinél ezek hatására sikerült a terhesség?


2009. júl. 11. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aviva.


Most 33 éves a feleség. A meddőségi problémáikat nem velem beszélték meg, csak annyit tudok, hogy nem volt peteérése egyáltalán, és hogy orvosnál még nem voltak. Volt sok téves riasztás, de aztán mindig megjött neki. Amikor elkezdte az Avivát, fél-egy éven belül teherbe esett, teljesen természetes úton, hormonok nélkül. Nekik bevált, a napokban fog szülni. :-)

2009. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. és megkérdezhetem, hogy csak a tanfolyam ér valamit, vagy a könyvből is el lehet sikeresen sajátítani a gyakorlatokat?
2009. júl. 11. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem kell a tanfolyam, könyvből nagyon nehezen érthetőek és nehézkesek, az amúgy egyszerű gyakorlatok. A tanfolyam kb 10 ezert Ft, ennyit megér.


Nekem az egyik barátnőm lett Avivával és talpmasszázzsal babás, pedig előtte nem segített a Closty sem, és volt már egy vetélése is.

2009. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Aviva. 2 örökbefogadott gyerek után, 40 éves.
2009. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!