Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elvesztése után ki...

Terhesség elvesztése után ki mennyi idő mulva próbálkozott ismét a babavállalással, és mennyi idő múlva lett sikeres terhessége?

Figyelt kérdés

10 hetes voltam, amikor elvetéltem.

Légyszi írjatok minél többen!

Köszi szépen a válaszokat.


2009. márc. 7. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

5-6 hetesen vetéltem el. Rá egy évre újra terhes lettem, most 21 hetes vagyok.

Minden jót!

2009. márc. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szia! én 5 kb hetesen vetéltem el. Megjött a menstruációm és ezért nem kellett műszeres befejezés. Rögtön utána próbálkoztunk persze. Majd 2 sikertelen hónap után elmentem egy szakemberhez és a gyógyszerek hatására a második alkalomra sikerült is. Mértem folyamattosan a hőmet és használtam ovulációs tesztet is. Amúgy 1 évet próbálkoztunk és mikor a 4. hónapban sem jött össze elmentem az első dokihoz. Összesen 5 orvost fogyasztottam el.. mire tudott segíteni az utolsó. Mindegyik azt mondta "Hova a nagy sietség még nem telt el 1 év sem..." Hát igen. de ha megvárom az 1 évet sikertelenül és utána kezdem meg az egész orvos hercehurcát, akkor két évembe telik mire terhes leszek...... Neked mit mondott a doki?
2009. márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen vetéltem el, doki 1 mensit javasolt, azt megvártuk a következő már nem jött meg. Most 9 hetes vagyok.
2009. márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem missed ab-bal végződött az első terhességem kb. 9 hetesen. Ez 2007. októberében volt, decemberben már + tesztem volt. Most 6 hónapos a kisfiam! Fel a fejjel, nem kell sokat várni!


Sok szerencsét!

2009. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a 8. héten vetéltem el, nem kellett műszeres befejezés, mert szépen kitisztultam. A doki 1 ciklusnyi várakozást javasolt, sajna februárban megjött, de elég görcsösen (lehet, megint baba lett volna). Most 22-ére nem várom, remélem összejön :)

Egyébként ma éjjel 2 pozitív terhességi tesztről álmodtam :)

Drukkolok Neked! Mikorra nem várod?

E.

2009. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elvesztettem egy bébit júniusban, (8 hetesen nem volt már szívhangja :(( ) műszeresen befejezték.

Aztán január elején elvetéltem egy 5 hetes terhességet (itt nem volt szükség műszeresre).

Most ismét terhes vagyok, 6 hetes, remélem minden oké lesz mostmár.

2009. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Én 7 hetesen vetéltem el 2007-ben, utána az első menstruáció után már nem védekeztünk, és rögtön teherbe is estem.Febr 20-án múlt 6 hós a kisfiam. :)
2009. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hetes voltam mikor elhalt.Műszeres befejezés kellet,ez volt junius decemberbe volt egy + teszt rohantam a dokihoz kiderült hogy méhen kivüli mire beértünk a korházba spontán elment mütétre nem volt szükség! Nagyon elkeseredtem hogy nem sikerül de nem adtuk fel januárba ismét + teszt és most már 5 hónapos a pici lánykám!
2009. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem decemberben volt egy 8 hetes vetelesem. Nem kellett muszeresen befejezni szepen kitisztultam. Egy mensit kellett megvarnunk es utanna ismet probalkozhattunk. Azota eltelt mar ket mensi es nagyon remelem, hogy most marcius vegen mar nem fog megjonni. Nagyon sajnallom ami tortent. :( Kivanom neked es mindenkinek aki babara vagyik, hogy minel elobb sikeruljon!
2009. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 13 hetes ikerterhességem volt,amikor közölte az orvos hogy nincs szívhang(2003 november).Művi befejezés volt.Utánna még kellett egy egészségügyi kaparást csinálniuk,amit a mai napig nemtudom hogy miért.Akkor voltam 17 éves(elég fiatal)Azt mondta hogy várjunk a fiatal koromra tekintettel 1 évet.Mi vártunk 3 évet,befejeztem a sulit és most 3 éve ismét próbálkozunk sikertelenül.Felmerült bennem a kérdés hogy kellett volna e várni eddig?!A sógornőm szintén vetélt és rá 1-2 hónapra már terhes lett.Ő most az én keresztfiam.De fölcsillant a remény hogy most sikerült mert nem jött meg és tegnap barnásfolyásom volt ami mára már nincs és vannak más jelek is.Sajnálom ami történt és szurkolok!!!
2009. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!