Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 22. napja óta...

A ciklusom 22. napja óta folyásszerűen barnázok (ma vagyok a 28. napon). Mitől lehet? Az elmúlt két hetem eléggé stresszes volt, elképzelhető, hogy ezért van? Ez most menstruáció?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon is elképzelhető, hogy a stressztől van! Nekem is volt nemrég egy eléggé stresszes időszakom, és az amúgy óramű pontosságú ciklusom teljesen felborult, nem jött meg időben, hol késett, hol előbb jött meg, volt olyan hónap, amikor csak ilyen pecsételő vérzésem volt, aztán a következőben pedig nagyon véreztem. A stressz a nők legnagyobb ellensége, a női szervezetet sokkal jobban megviseli és ráadásul a teherbeesés esélye is kisebb egy ilyen időszakban. Mindenesetre ha ez továbbra is fennáll, akkor mindenképpen menj el mielőbb nőgyógyászhoz, mer azért a stresszen kívül ki tudja még mi lehet, nem érdemes megvárni, amíg magától derül ki, vagy esetleg valami komolyabb prolémává fejlődik...
2012. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!