Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit csak orvos írhat fel?...

Clostit csak orvos írhat fel? Vagy recept nélkül lehet venni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy csak orvos. Egyáltalán honnan veszed, hogy neked az kell?
2009. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak orvos, nögyogyász vagy andrologus. recept nélkül nem lehet, és ha hozzá is jutsz ne szedd, amig nincs rá orvosi ok. sokkal többet árthatsz
2009. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sokáig szedtem, több hónapon keresztül. De mindvégig havi orvosi ellenőrzések mellett. Csakis receptre kapható és indokolt esetben írják.
2009. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Abszolut nincs menzeszem, az orvosom viszont az mondja hogy semmi bajom, de azért elküldött meddő központba és írt fel nekem megint norcolutot. Szóval gondoltam szerzek clostit, és szedek azt, olvastam hogy sok nőnek segített a babánál, mert nagyon szeretnék, de igy sajnos nem lesz:-(((
2009. júl. 11. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok. (16:40)

A Clostyilbegyt gyógyszer peteérést segít elő. Van, aki jobban reagál rá, van, aki kevésbé.

Nekem volt menstruációm, csak össze-vissza. És mensim hiába volt, peteérésem csak ritkán. Emiatt kaptam. Amúgy nekem tele van cisztákkal mindkét petefészkem. (PCOS)

Mi is babát szerettünk volna, csak nem jött össze, mert nem voltak érett petéim, csak cisztáim. :S

Ekkor kaptam ezt a gyógyszert. Több hónapon keresztül szedte eredményesen. Mármint úgy értem, hogy eredményesen, hogy bizony érett petéim lettek, volt amikor nem is egy. Viszont soha nem találtuk el a férjemmel a megfelelő időpontot. Vagyis nem soha, mert azóta megszületett a kisbabánk. :)

Az én példám is mutatja, hogy eredméynes a Closty.

Szerintem keress fel egy másik orvost is, nem baj, ha több szakvéleményt hallasz.

Én minden jót kívánok neked!

2009. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Köszönöm, megfogadom amit mondtál és elmegyek másik dokihoz. Hátha okosabb leszek!
2009. júl. 12. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!