Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet recept nélkül venni...

Lehet recept nélkül venni Yadin fogamzásgátlót? és ugy mennyibe kerül (3 havi)? Mert nekem az orvos Lyndinette 20at irt fel, de itt olvasom hogy soknak nem jó. Ezért nem merem szedni.

Figyelt kérdés
És ugy nem lesz bajom ha ugy kezdem el szedni (a Yadint)hogy nem az orvoa irta fel? Vagy menjek el inkább?
2009. júl. 10. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Nem árt ha doki írja fel először. Én ezt szedtem anno Yadint de én mindig recept nélkül vettem Vannak gyógyszertárak ahol kicsit mosolyogsz és adnak:))!
2009. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja! igaz már 3 éve szedtem de akkor is már 6-7 ezer ft volt.
2009. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egyáltalán recept nélkül kapni ilyet?

Menj orvoshoz és kérd, hogy írjon mást.Én nem szednék be ilyet csak úgy hasra ütésre, mert vki azt mondta, hogy a másik nem jó.

Előbb próbáld talán ki, lehet pont neked jó lesz.

2009. júl. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 vagyok! Én sem hasra ütés szerűen gondoltam!!!!!!!!!!!

Ha először felírják neki utána legközelebb ki tudja már váltani recept nélkül is! Nekem csak annyit mondtak jó jó de legközelebb legyen recept! Persze minden alkalommal adtak utána is! Egyértelműen először nekem is doki írta ki!

2009. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Lindynette 20-at szedtem 2 évig, a doki írta fel, semmi bajom nem volt tőle, percre pontosan tudtam még azt is mikor jön a mensi, amikor szedtem nem voltak görcseim vagy rosszullét, nekem jó volt, az egyik barátnőmnek viszont köztesvérzése volt tőle, szóval szerintem ki kell próbálni, néz meg belőle egy havit, van akinek jó van akinek nem, lehet neked is jó lesz:)
2009. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Cáfolat képpen nekem már volt 2 gyógyszerem, pedig még csak 19vagyok és a Lyndinette 30jött be(igaz nem a 20 de mind1) A többitől véreztem ha kellett ha nem meg rossz hangulatom is volt, tehát szerintem próbáld ki először!
2009. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 10. 08:11
 8/8 anonim ***** válasza:
szia.én nem akarlak megijeszteni,meg senkit sem de én yadine mellett lettem terhes. elötte lindynettet szedtem de az nem vált be mert ideges voltam töle meg szőrös. meg is lepödtem hogy a yadine mien jó!4 évig szedtem,minden évben ahogy azt kell, 1 hónapot pihentettem hogy ne álljon le ugye a peteműködésem.és most,ugy vagyok terhes,hogy a yadine mellett estem teherbe.persze lehet hogy kivétel vagyok és remélem hogy nem a gyógyszer hibája de szerettem volna ezt elmondani nektek...pusz
2009. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!