Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafarktea kúrát hagyjam abba?

Cickafarktea kúrát hagyjam abba?

Figyelt kérdés
2 hónapja iszom a cickafarkteát.Ciklusaim pontosak voltak.Azóta 2-5 napig barnázok,menzi előtt.Megzavarta a sárgatest hormont?
2012. júl. 9. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
könnyen lehet. Hagyd abba egy idöre ha helyre áll akkor attól volt és akkor neked nem ajánlott a cickafark tea. Ha pontosak a ciklusaid és nincs egyéb probléma egyikötöknél sem akkor felesleges is mivel anélkül is sikerülni fog a baba.
2012. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tényleg abbahagyom.Nagyon bíztam ebben,csak már 11 hónapja próbálkozunk.
2012. júl. 9. 16:47
 3/15 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld a méhpempőt, ha valami más természetes dolgot szeretnél kipróbálni. Mi most kezdtük el szedni a párommal.

Sok jót olvastam róla.

2012. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor lassan érdemes lenne elmenni egy két vizsgálatra. Elöször is a párodnak. Az a legegyszerübb vizsgálat. Utána neked is. Ha pontos a ciklusod akkor talán hormonális probléma nincs, de ugyis fognak nézni hormon képet. Lehet petevezeték elzáródás vagy a párodnál valami probléma.
2012. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ,a helyzet az,hogy van gyerekem,csak az új párommal szeretnénk közöset.Ő nem hajlandó semmilyen kivizsgálásra sem menni,nagy nehezen rábeszéltem arra,hogy pezsgőtablettát igyon.
2012. júl. 11. 14:44
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor valószinüleg nálad ok a helyzet, bár nem egy nö van aki 2-3. gyerekért küzd évekig mivel közben jött valami hormon betegség.

A párod ha majd igazán akar gyereket el fog menni vizsgálatra.

2012. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sajnos az, hogy neked már van gyermeked, nem jelenti azt hogy veled minden rendben. Nekem is van már egy nagylányom, és mégis velem van a baj, nem a párommal. Ha a párod valóban szeretne gyereket, bele fog egyezni a kivizsgálásba. Sok múlik azon, hogyan tálalod a dolgot. :-)

2012. júl. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Méhpempőt már próbáltam és semmi.A párom mondta,szedjek terhesvitamint.Csak folsavat szedek már 11.hónapja.Augusztusban letelik az egy év.Utána megyek orvoshoz.
2012. júl. 12. 08:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó ötlet hogy vizsgáltasd ki magad elöször Te aztán ha nálad tényleg semmi akkor hátha a párod is belemegy. Föleg ha látja hogy ez neked mennyire fontos.
2012. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen,lehet jobbnak látom így.Sajnos neki elég stresszes a munkája,az is közre játszik szerintem.
2012. júl. 12. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!