Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még van 6 napom a nem vártig....

Még van 6 napom a nem vártig. Alhasam feszül, néha mensis érzésem van, barna maszat volt két napig, ami mostanra elmúlott. Jó jelek babához? Hasonló cipőben jár valaki?

Figyelt kérdés
Ja és még annyi,hogy a cicim nagyon feszül, még olyankor is érzem, ha nem érek hozzá. Szó szerint egész nap nem is feszül, hanem mintha szúrna.
2009. júl. 11. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez még bármi lehet. Menszi is baba is. Így még korai lenne bármit mondani. Ha nem jön meg tesztel és okosabb leszel.
2009. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt, csak annyira fájt az alhasam, hogy rohantam a dokihoz, hogy petefészekgyulladásom van. Akkor közölte velem, hogy gratulál, mert kismama vagyok. Mondtam, hogy nem hiszem, nekem megjött, kétszer is. Azt mondta, hogy higgyek neki, kismama vagyok. A kisfiam 6 hetes. :-)

De tényleg lehet még bármi. Bár szerintem az a két napos, mára elmúlós barna maszat jó jel...

2009. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.Én a barna maszatból,pontosabban csak pöttyből kiinduva reménykedtem,nem is hiába :)Ez történt kb 8-9 nappal a nemvárt előtt.Mensis érzés,mellfszülés is stimmel:)

Szorítok!!!

18 hetes kismama

2009. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet belőle de szerintem baba lesz én is igy voltam,beágyazodáskor elő szokott fordulni a barna maszatolás. Ha még a melled is feszül az már jó jel:) Persze nem tudom a nem várt elött milyen előjeleid szoktak lenni. Azért én nagyon drukkolok,hogy baba legyen!
2009. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, de jókat irtatok. Jól jön a bíztatás.Gratulálok a babákhoz!!!! Januárban volt egy vetélésem, azóta most próbálkoztunk először. Akkor is volt ez a barnázgatás, azóta és előtte soha. Tehát én is jó jelnek veszem. A cicim is szokott feszülni mensi előtt, de nem ennyire. Most ha nem érek hozzá, akkor is érzem, hogy van. És ami nekem a leggyanúsabb, hogy mensi előtt pufadt szoktam lenni, most nem vagyok és érdekesen feszül alul középen a méhemnél a pocakom. Jaj de jó lenne, ha baba lenne. De valahogy úgy érzem, hogy az is lesz! Nem akarok csalódni.
2009. júl. 11. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked,hogy baba legyen:)! Majd ird ám meg:)
2009. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mostanra már biztosan kiderült...mi lett a jelek vége?
2009. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést! Baba lett!!!!! Már a 26. napon kimutatta egyértelműen a teszt és tegnapelőtt a 31. napon is csináltam egyet, az is pozitív. Nagyon boldog vagyok!!!! Meg egy kicsit félek is a téli eset miatt, de megpróbálok nem gondolni rá! Csak pozitívan!
2009. júl. 22. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok és ne félj minden rendben lesz!
2009. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!