Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Nem...

Megnéznétek a görbémet? Nem értem mi történik.

Figyelt kérdés
Juli 5. én (29.cn) reggel elájultam és utána egész nap hányingerem volt. El kezdetem örülni, hogy most végre lehet, hogy sikerült, 6. án reggelre leesett 36,7-re a hőm de a hányinger meg maradt. Este iszonyatosan el kezdtem görcsölni és erős darabos vérzésem lett. 7. én még nagyon véreztem, de már nem volt darabos, a hőm meg megindult felfelé. Most ez mi lehetett? Gondoljak a legrosszabbra, vagy csak az időjárás kevert meg? A görbém: [link]
2012. júl. 10. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Múlthónapban nekem is ez volt,visszaugrutt a hőm és nagyon erős vérzésem volt,vele járt a hányinger és a szédűlés.De szerintem csak azért mert vastag volt a méhnyálkahártyám,de hogy a hő miért ugrott fel azt nem tudom. Gondolom te vetélésre gondolhatsz. A hőd visszont megint leesett. Valahol azt olvastam hogy minden 3. terhesség vetéléssel végződik,legtöbb nő észre se veszi egyszerű menzesznek tulajdonítja.
2012. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha ez vetélés volt akkor a hétfői vérvétel, amin néztek béta HCG-t kimutathatja hogy volt baba vagy szerintetek nem?
2012. júl. 12. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok!valahol azt olvastam egy nőnél hogy elvetélt és az orvosa megkérte hogy csináljon egy terhességi tesztet,mert még egy pár napig nem ürűl ki a szervezetből a HCG és ezzel lett bebízonyítva hogy sajnos tényleg elvetélt.Azt nem tudom hogy a hétfői vérvétel ki fogja e mutatni de talán ha csinálsz tesztet és pozí lesz akkor terhes lehettél
2012. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2012. júl. 13. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit :)
2012. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia!miujság van veled,hogyan alakult a hőd?
2012. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!